Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Volner János megfelel Jobbikos...

Sandorka25 kérdése:

Volner János megfelel Jobbikos elnöknek és frakcióvezetőnek?

Figyelt kérdés
Én támogatom őt, a haverom is támogatja Volner Jánost. Vona Gábor kicsit rosszul vezeti a Jobbikot. Ha valakinek megfelel Volner János, akkor jó, mert én és a haverom támogatjuk őt.

2015. ápr. 6. 18:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha Volner János vezetné a Jobbikot, akkor most a Jobbik erősebb párt lenne :D
2015. ápr. 6. 19:00
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Ez egy kicsit ilyen "se füle se farka" kérdés, de mindegy... :D


Amúgy nekem mindkét politikus szimpatikus. Vona szerintem azért alkalmas rá, mert visszafogottabb személyiségként képes visszaszorítani az emberekben ezt a náci sztereotípiát.

Volner viszont szerintem erre nem lenne képes, mivel bár számomra az egyik legszimpatikusabb politikus, de akárhányszor valami baloldali vagy Fideszes beállítottságú beszélgetős műsorba hívják, az egész arra megy ki, hogy ráhúzzák az antiszemita vagy rasszista jelzőket. Így nehézkes lehet a pártot is irányítani.

2015. ápr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Ha valakinek megfelel Volner János, akkor jó, mert én és a haverom támogatjuk őt."


Beszrok.:)

2015. ápr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha Sándorka és a haverja támogatja, akkor nagy baj nem lehet.
2015. ápr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14%
nem ő volt az, aki az indexen amerikai-magyar üzletembernek adta ki magát?
2015. ápr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kurcsány meg Bajnairól inkább ne is beszéljünk, hogy milyen politikusnak adták ki magukat...
2015. ápr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!