Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi értelme volt annak a...

Mi értelme volt annak a szabályozásnak amit 2-3 éve vezettek be, hogy nem lehet (kivéve idegen nyel és informatika) előrehozott érettségit tenni? Ez mégis mire és kinek volt jó?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 7. 02:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Szerintem se. De élveztem, hogy egy tárgyal kevesebb van és több időt szánhattam a többi tárgyra. Meg amúgy ez most kinek rossz? Vagy kinek fáj? Leszámítva Hoffmant.
2015. ápr. 7. 12:34
 12/12 anonim ***** válasza:

Próbáltam indoklást keresni, de csak egy régi kérdést találtam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__305..

A 11. sz. alatti kérdezői komment 2. fele hasznos, ill. a 15. válaszolóval nagyon egyetértek.

Ez a "korindoklás" meg a szokásos mellébeszélés, mert bár konkrét statisztikát nem ismerek, és fogadni sem szoktam, de most egy nagyobb összeget meg mernék kockáztatni arra, hogy a diákok döntő többsége nem 18 évesen érettségizik. (Nagyon egyszerű okból: a többség 7 évesen kezdte meg az általánost, amikor volt erre lehetőség, így 19 éves, mire végez a 12.-kel. Vagy 20, mint a már említett rokonom is, merthogy NYEK-es osztályba járt.)

2015. ápr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!