Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek után még mindig vannak...

Ezek után még mindig vannak olyan birkák, akik támogatják ezt a bűnbandát?

Figyelt kérdés
[link]
2015. ápr. 9. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Persze, hogy vannak. Épp ma olvastam Orbán oldalán, hogy üdvözlik a Vajdaságból és Erdélyből és drukkolnak neki Tapolcához.
2015. ápr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy a támogatóik ennyire hülyék vagy ennyire nem törődnek semmivel?
2015. ápr. 9. 22:38
 3/11 anonim ***** válasza:
5%

Persze.


Nem lehet mindent szakértőkre bízni :) néha az a fontos, hogy aki oda kerül az megfelelő ideológiai háttérrel rendelkezzen, szerintem inkább legyen hazaszeretőbb, de kevésbé hozzáértő ember annak a valaminek az élén, mint egy profibb, globalista nyugat-b*zi.

Hajrá Magyarok!

2015. ápr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%
Kit érdekel hogy a nemzeti parkok kinek az irányítása a k att vannak? Mert engem nem. Engem az érdekel hogy mikor lesz uniós bér az uniós árakhoz.
2015. ápr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Pelikán elvtársat az élére! Ideológiailag képzet!


Lassan megvalosul a teljes Tanú.

2015. ápr. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
a 444nek hinni ilyen témában kb olyan mint izraelről olvasni a kurucinfón
2015. ápr. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Ez a 444-en van akkor tuti kamu érvelés kezd kicsit unalmas lenni. Ha erre akarsz hivatkozni, bizonyítsd is be. Valóban nem az újságírás csúcsa a 444, de egy névtelen gyk-s kommentelőnél még mindig nagyobb autoritása van.
2015. ápr. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
miért a kurucról talán be kell bizonyítani külön hogy mennyire nem vehető komolyan?
2015. ápr. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%
először ülj le,kapaszkodj meg majd vedd tudomásul hogy nem a 444.hu t kéne olvasni.Képzeld vannak hála Istennek támogatói elég sokan..és a fiatal generációból is..
2015. ápr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sztem a lakosság nagy részének szövegértési problémái vannak, nem értik, mik történnek a közéletben, még rosszabb, nem is érdeklik. Trágyalés kezű bugrisok nem fogják megváltani a világot.
2015. ápr. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!