Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az esztergomi...

Miért van az esztergomi kórházban még mindig tetűlassú betárcsázós internet? Nem ciki ez egy Európai Uniós országban már?

Figyelt kérdés

Az indok persze az, hogy hát nincs pénz a magyar egészségügyben.


Én kevésbé érezném cikinek, ha nem lenne minden NBIII-as Bivalybäsznádi FC-nek modern, angol stílusú, lelátókat nap elől borítókkal ellátott saját stadionja.


2015. ápr. 11. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem csodálkozom.

Magyarország egy ilyen hely.

2015. ápr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ott legalább van internet... Más kórházakban az sincs, és a kaja is veszélyes hulladék.
2015. ápr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Én inkább azon akadtam ki, amikor egy napot kórházban voltam, hogy képesek voltak azt a moslék börtönkosztot evőeszköz nélkül ledobni a szétrozsdásodott éjjeli szekrényre. Ott ettem kézzel mint valami állat, komolyan nem vicc, hogy a börtönben jobbak a körülmények. Bárcsak az internet lenne a legnagyobb probléma.
2015. ápr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mert tétényi éva néni a kedvenc ellenzéki zászlós csődeljárást indított a város ellen azért
2015. ápr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt én konkrétan nem hiszem el, valamit benézhettél.
2015. ápr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
LOL! Ez komoly?
2015. ápr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bivalybäsznadi


Ezen be sírok. xd Remélem ilyen nincs.


Egyébként a korházak nagyon gázak.


Pl. Én is voltam még évekel ezelőtt. Akkor is minden tele volt koszal.kb olyant mint ,ha a 60' évek óta nem takaritottak volna. A kajárol meg ne is beszéljünk. :P

2015. ápr. 13. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!