Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak itt ateista jobbikosok?

Vannak itt ateista jobbikosok?

Figyelt kérdés
Ha igen, mégis hogyan élik meg, hogy ez a párt is nyomja a keresztény demagógiát, meg erős befolyással van a nézeteikre?

2015. ápr. 13. 13:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%
#8: Lehet, hogy pogányi örökség, de a keresztények is átvették. Hozzánk a keresztény közvetítéssel került.
2015. ápr. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
90%

Jelen.

Én speciel figyelmen kívül hagyom. Ők abban hisznek amiben akarnak, én meg abban nem, amiben nem akarok.


Ha pedig kormányra kerülnek és beigazolódik az emberek, azon félelme, hogy bevezetik a kötelező hittant, meg mit tudom én mit, akkor... IV Henrik francia királynak van egy mondása: "Párizs megér egy misét".


Így vagyok ezzel én is. Ha rendbe tudják hozni az országot, akkor örömmel beülök hetente arra a misére, ha ez az ára.

2015. ápr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
52%
Én Jobbik szimpatizáns vagyok és kökemény ateista. Nehezen is viselem az állandó istenezést.
2015. ápr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ateista, viszont az összes vallást és egyházat elutasítom, mert undorító marketing fogással pénzt csalnak ki az emberekből, illetve az összes, még a katolikus szertartások is mind-mind szekták, egy nem létező valamihez imádkozván, közben meg a pap a kezét dörzsöli, hogy mennyi pénzt fog majd kapni megint.


Mellette Jobbikos vagyok teljes mellszélességben.


Nem érdekel, hogy a Jobbik mennyire van oda az egyházért, szerinted mi lenne ha jönne azzal, hogy ateisták a Jobbikosok? Az emberek 90 akárhány százaléka hívő. Kb a föld alá süllyedne a párt.


Szóval együtt tudok élni vele, nem emiatt forgolódok esténként az ágyamban.

2015. ápr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Gyorsan hozzátenném, hogy igen ateista vagyok és igen azt írtam, hogy olyanhoz imádkoznak aki nem is létezik. Újrafogalmazom, hogy ne kössön belém senki: szóval szerintem is létezik isten, de nem úgy, mint ahogy a vallások leírják.
2015. ápr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15. Ha ateista vagy, akkor hogyan lehetsz istenhívő?
2015. ápr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
16os: újból javítanom kell: tehát nem vagyok ateista :D
2015. ápr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem vagyok megkeresztelve, de most ha a keresztény vonalat nem nézem a Jobbikban, bőven találok még olyan dolgot náluk, ami miatt a szavazótáborukat erősítem. Az, hogy a keresztény értékeket is nyomatnak, egyáltalán nem zavaró.
2015. ápr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én keresztény (katolikus) vagyok és Jobbik-szimpatizáns, de van ateista ismerősöm, aki jobbikos. Nem tudom, hogy éli meg, de amennyire tudom, nem nagyon foglalkozik vele, más miatt szavaz rájuk.
2015. ápr. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: "Én meg élből rossznak tartom, ha a vallásnak bármi köze lehet a politikához. Nálam a vallás magánügy." - ez nagyon nagyon nagy butaság, nem véletlenül nyomatja orrba-szájba a média! A vallás magánügy: ha magánszemély vagy. De ha közhatalmat gyakorló közszereplő vagy, akkor emberek millióira kihatással lesz a világnézeted és értékítéleted, amikor döntést hozol!!!


VILÁGNÉZETI SEMLEGESSÉG NEM LÉTEZIK!

2015. ápr. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!