Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol/hogy tudnék olyan pasikat...

Hol/hogy tudnék olyan pasikat megismerni, akik ugyan azzal a dologgal /párttal/ szimpatizálnak, mint én?

Figyelt kérdés
Kisvárosban élek, jobbikos lány vagyok. Hogy/hol tudnék hozzám hasonló pasikkal megismerkedni?
2010. febr. 20. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A Jobbik lakossági fórumain például.:)
2010. febr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Pártrendezvényen, Fradi meccsen, a turul szobrok körül, nemzeti boltok környékén, kocsmákban. :D
2010. febr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kárpátia/Romantikus Erőszak/Ismerős Arcok/ stb. koncerteken.
2010. febr. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk nézz szét a párttagok között a városodban...én eleve a párommal együtt léptem be, de nálunk sok fiatal srác és középkorú pasi(nem tudom, mennyi idős vagy) van, nőből jóval kevesebb. Sztem nálatok is biztos sok pasi van a pártban...menj el taggyűlésekre, fórumokra, jobbikos rendezvényekre aztán hajrá, ismerkedj :)
2010. febr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi összejárunk elég sokszor, persze nem mindenki-mindenkivel, de közösségben élünk. A körzeti irodába is sokszor benézünk még ha nincs is effektív dolgunk, ott mindig vannak ismerősök. Szórakozni is el el járogatunk, és már sokszor volt olyan hogy a szórakozóhely nagy része Jobbikos volt. Alakítjuk szépen lassan a környezetünk, előbb csak egy egy zene, aztán egy lemez, stb.

Ügyesen okosan.

2010. febr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hát ha ez szempont, akkor pártrendezvényen.. bár szerintem ne ez alapján válasz kizárólag :)
2010. febr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%

Én is mindig ezt nézem párválasztáskor. A szemét, meg a politikai hovatartozását... XD

Színvonal.

2010. febr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
21%

Ami azt illeti, tényleg gáz, hogy idáig jutottunk. Nem elég, hogy a másik külsőre bejöjjön, okos legyen, jó a természete, hanem hogy azonos legyen a pártszimpátia is.


Komolyan: megér ennyit a politika???

2010. febr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!