Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lesz az országgal?

Mi lesz az országgal?

Figyelt kérdés
Ha továbbra is így vezetik ezt a szerencsétlen kis országot, a társadalmi és a gazdasági különbségek miatt Kelet, illetve Nyugat M.o mégjobban el fog távolodni.. Ha már nem tudnak semmit csinálni, miért nem ajánljuk fel az országot valamelyik Európai, esetleg Észak-Amerikai országnak, mint gyarmat? Egyszerűbb lenne..

2015. ápr. 18. 12:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Dunántúl megy ausztriához, a keleti részek meg romániához :)

Viccet félre téve én nógrádban nőttem fel és nagyon meleg a helyzet, demográfiai szintem 20 éven belül nem lesznek ott fehérek és ez komoly. A fiatalok mind elköltöznek, öregek kihalnak, ha kisgyereket látsz nagyrész roma mindegyik. Amikor győzike apja azt mondta hogy hamarosan mi leszünk többen és akkor majd az lesz amit mi akarunk a nagy TV kettős liberális riporterke tátott szájjal nézett és csak azt ismételgette hogy ezt így nem lehet, ezt így nem lehet... :) vicces volt.

2015. ápr. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A gyarmatosítás illegális, kérdező.
2015. ápr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Még Romániával is jobban járnánk itt (Kelet Magyarországon lakom):D
2015. ápr. 18. 13:13
 14/17 anonim ***** válasza:

"ha minden házra kiraknák ez EU-s zászlót, vagy az amcsi zászlót?"


Én maradnék a magyarnál. De te, ha akarod, kirakhatod a házadra a csillagos - sávos lobogót, semmi nem tiltja, tömheted magadba a hamburgert napjában, aztán de jó lesz ettől, tiszta nyugat.

2015. ápr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
57%
Az ilyen képzetlen senki világfájdalmas embereknek soha semmilyen kormány alatt és országban sem lesz jó. Jó ha ezt tudod.
2015. ápr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Még Romániával is jobban járnánk itt (Kelet Magyarországon lakom):D"


Egyáltalán nem, ekkora hülyeséget!


Kérd ki az ottani magyarok véleményét is, hogy micsoda leányálom lehet ott élni. :)

2015. ápr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A felajánlgatásnak pont az ellenkezőjét kéne csinálni, kezünkbe venni a sorsunkat, elkezdeni rendbe hozni a dolgokat, és nem mindig "a nagyoktól" várni a megoldást, majd Brüsszel, majd az Orbán, majd a Jobbik...
2015. ápr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!