Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor kell kitölteni azt a...

Mikor kell kitölteni azt a kérdőívet a bevándorlókkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
És mi ennek a célja? Az eredmény tükrében fog cselekedni a kormány?

2015. ápr. 25. 16:59
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ez népszavazás?
2015. ápr. 25. 17:00
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Valami kormányközeli havernak tuti jól jön, hogy legyárthatja őket, aztán Orbán el tudja mondani, hogy neki mindenki véleménye fontos és hogy itt mekkora demokrácia van.

Vagy csak az EU-nak akarja majd később elmondani, hogy nem ő akart bevándorlóellenes lenni, ezt a magyarok szavazták meg.



Ezeregy oka lehet.

2015. ápr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

2:

én maximálisan támogatom a bevándorlók ellen való fellépést, de nem ez a lényeg.

Van valami hivatalos oka ennek a kérdőívnek?

2015. ápr. 25. 17:10
 4/17 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Nincs hivatalos oka, nem népszavazás. Orbán a nyugat felé akarja bizonyítani vele, hogy ez a nép akarata.
2015. ápr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"Mikor kell kitölteni azt a kérdőívet a bevándorlókkal kapcsolatban?"

- "A kormányszóvivő tájékoztatása szerint a több mint 8 millió kérdőívet május elejétől kezdik kézbesíteni, a postának 30-40 napra van szüksége a levelek kézbesítésére, a válaszokat pedig július első napjáig várják."


"És mi ennek a célja?"

- "Társadalmi támogatás kell a bevándorláspolitikán való változtatáshoz,... "


"Az eredmény tükrében fog cselekedni a kormány?"

- "A kérdőíveket ezúttal is Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatala (KEKKH) dolgozza majd fel." ... "Kovács Zoltán elmondta, a beérkező válaszok alapján a szakembereknek és az Országgyűlésnek kell kialakítania a megfelelő reakciókat az illegális bevándorlásra."

( Forrás: [link] )


Kérdőív pedig így néz ki:

[link]

2015. ápr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%

Én nem fogok kitölteni semmilyen kérdőívet, mert akármire is teszem a voksom mindenképpen náci leszek és büntethető.


Ha arra szavazok, hogy szigorítsuk a bevándorlást, akkor a fajgyűlölet beszél belőlem.

Ha arra, hogy tök mind1, akkor ballibsi vagyok.

Ha arra, hogy legyen bevándorlás, akkor EU ellenes vagyok.


De ez csak egy példa volt, biztos van olyan kombináció is amikor mindegyik vagyok...

2015. ápr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy amikor az adóbevallást, a népszámlálási nyilatkozatot teljesíthetem elektronikusan, akkor mi a lófüle szükség van a 8 millió levélre????
2015. ápr. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 tetro ***** válasza:
64%
Ez a kérdöiv csak egy vicc lehet. Ha ezt komolyan gondolják hogy ilyet lehet, akkor a bevándorlás a legkisebb problémánk.
2015. ápr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, különösen az 5. válaszolóét.
2015. ápr. 25. 18:20
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

Szégyen ez az egész. Értem én, hogy ezek az emberek nem EU országból jönnek, törvénytelenül lépik át a határt. De komolyan valaki szerint Magyarországon akarnak élni? mind a nyugatot célozzák. Mégis hogyan lophatnák el a munkahelyeket, ha nincs is? Ha valaki feketén alkalmazza őket, az pedig nem az ő hibájuk tudtommal, és nagyon sok magyar is feketén dolgozik.

Lehet hogy nem olyan kulturáltak, mint a dicső magyarok, és több száz vagy ezer kilómétert tettek meg kamionba zsúfolva vagy gyalogosan, emiatt koszosak, éhesek és elkeseredettek. De minden joguk megvan az emberi bánásmódra. És a nagy keresztényi felebarátság elvén talán a drága kormány emberszámba vehetné őket.

Egyébként, kérném az épeszű polgártársakat, gondoljanak bele, mi lenne, ha mondjuk Anglia, Németország és a többi állam hasonló hozzáállással fogadná a megélhetési bevándorló magyar embereket. Hiszen ők is azért mennek oda, mert a hazájukban nem tudnak megélni, dolgozni, a közállapotok távozásra kényszerítik őket.

Remélhetőleg senki nem olyan buta, hogy pár bűnöző alapján ítél meg egy népet, ahogyan mindannyian reméljük, a világ nem a félnótás kormányunk alapján ítéli meg a magyar embereket.

2015. ápr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!