Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az állam manapság pont a...

Az állam manapság pont a legfontosabb dolgoktól vonja el a pénzt; oktatás, egészségügy, közbiztonság. Mi a véleményetek? Az állam szakszerűtlenségből teszi tönkre az országot, vagy a cél a demoralizálás? Ha az utóbbi, akkor milyen célból?

Figyelt kérdés
Véleményem szerint egy buta, gyenge, megfélemlíthető, egészségtelen népet sokkal könnyebb kormányozni. Az állam - szerintem - ezt akarja elérni, hogy így tudjon profitálni.
2010. febr. 21. 22:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
23:21: Maradi vagy. Blu-Ray, kamerás mobil... hahaha
2010. febr. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én maradi?? Nem én vagyok, aki hisz még az ingyenélésben, és nem én vagyok, aki beszopta a systemet. Hanem Ti!!

De ha gondolod, elbeszélgethetünk a mai világról, és kiderülhet, hogy ki a maradi...jelenleg semmilyen vállalkozásotok sincs, ami a jövőbe mutatna...tudod, hogy mié a jövő?? Tudod, hogy a közel és középjövőben mi lesz menő?? Mit vesznek az emberek?? Úgyhogy kuss, értsétek meg a systemet, termeljetek piacképeset, különben végleg kitörölnek Benneteket, mert vannak, akik tudnak mit kezdeni az alattatok lévő gázzal, termálkinccsel és termőfölddel!! Nem véletlen hajtott rá a system többi tagja a földetekre!!


Egyébként is, mikor elkúrtátok az országotokat, még nem ismertétek a blu-bay -t...akkor még még a kamerás mobil meg DVD volt a menő. Játék ugyanaz, csak az eszközök változtak.

2010. febr. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ironikusan írtam a Blu-Rayt.

Amúgy nem érdekel az egész. Ha kipusztulunk magunknak köszönhetjük.

2010. febr. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Erről van szó :)

jöhet a következő kérdés...mit lehet ez ellen tenni? Én több kérdésnél is leírtam, de egyszerűen 20 év alatt se jöttek rá a system lényegére, és ontják a hülyeségaiket. Többet nem tehetek.

2010. febr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!