Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Izrael felvásárolja Magyarorsz...

Izrael felvásárolja Magyarországot?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 23:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
87%

"Amúgy nem kell röhögni, van egy zsidó haverom,de az is csak néz mikor hall ilyen híreket:D"


Ha úgy mondod, hogy az olaszok embereket ölnek, meg bűnöznek, akkor nyilván azon is csak néznek. De ha mondjuk úgy mondod, hogy az olasz maffia teszi ezt, úgy mindjárt tudni fogják, miről van szó.


Nem kell minden zsidónak benne lenni ebben, még csak tudnia se kell ezekről, hogy létezzen. Azért lehessen már kimondani, hogy mondjuk egy Soros György kiknek a szekerét tolja, meg kikhez köthető... 2008-ban, a válság kitörésekor is ő vágta tönkre a forintot.


Na, mikor ilyenekről beszélünk, erre gondolunk, nem a sarki zsidó fűszeresre.

2010. febr. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
74%

Na jó nem kell teljesen hülyének nézni, tisztában vagyok, h mi a különbség a haverom meg simon között..

Én ezt azért írtam, mert valóban elképzelhető h egy zsidó megkérdezi h most tényleg van ilyen?És igen van ilyen és épp ezért, amit Te írtál:)

2010. febr. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
23%
Gumicsont á la kuczuginfó.
2010. febr. 22. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
92%

Érdekes, hogy ha zsidó maffiáról beszélsz, akkor egyből antiszemita vagy. Pedig olasz maffiáról is lehet beszélni úgy hogy közben bírod az olaszokat. Ugyanígy semmi bajom a zsidókkal, egyszerűen nem érdekelnek. Szóval nem értem mire ez a szómágia. Illetve mégis. Szeretnék már csírájában elfojtani, még a gondolatát is annak hogy "zsidó maffia" és hogy egyáltalán van olyan...


Pedig van, méghozzá nem is akármilyen. És a legjobb mikor keveredik a maffia a politikával, mint mondjuk Magyarországon.

2010. febr. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
66%

a kérdező mondta hogy Zsidó

ebből abba maradt a bunkózás


hehehehe de érdekes :-)


na hajrá Jobbik

2010. febr. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
Ezt hol olvastad gyerek? Mindent beveszel idióta? Na az ilyen gyerekes bar'mok miatt kell az MSZP-re szavazni.
2010. febr. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%
01:13: ugye valójában Te sem hiszed, amit leírtál... Ilyenkor bezzeg nem minden zsidó ugyanolyan, de máskor meg nagyon is az. Nagyon kétszínű ez.
2010. febr. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Zsidó vagyok ettől még a Jobbikra szavazok, hiszen itt élek ez a hazám. Sosem voltam Izraelben. Nem beszélek héberül, ünneplem a karácsonyt.
2010. febr. 22. 13:19
 19/28 anonim ***** válasza:
39%

Van egy rossz hírem:nem vagy zsidó.Ugyanis az egy vallás.Ha az lennél a hanukát ünnepelnéd.

Sőt!Izraelben se zdidók élnek,hanem izraeliek.Tudom bonyolult...

2010. febr. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
87%

"Ezt hol olvastad gyerek? Mindent beveszel idióta? Na az ilyen gyerekes bar'mok miatt kell az MSZP-re szavazni."


megnyugszik a beteg xDD

2010. febr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!