Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Izrael felvásárolja Magyarorsz...

Izrael felvásárolja Magyarországot?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 23:52
1 2 3
 21/28 bumbi02 ***** válasza:
0%

hát tnap feltették vaterára mo-t.. lehet megveszi izrael...

megy a népbutitás és a közös ellenség szerzése az összetartásért...

2010. febr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

08:00 De, én elhiszem. A válaszom melyik pontjáról szeretnél vitatkozni?


Talán nincs politikai maffia Mo.-n? Ezt te sem hiszed el. (Helyesen inkább 'te', nem pedig 'Te'.) Vagy nem olvasol újságot, nem látogatsz hírportálokat, nem nézel tévét, nem hallgatsz rádiót?


Talán nincs zsidó maffia? Ehhez képest párszor már buktak pl. szervkereskedelemmel pl. az USA-ban. Ez csak egy példa. Ők nem maffiózók? Te minek neveznéd őket?


Nem tudom milyen kétszínűségről beszélsz, számomra már a megközelítésed is furcsa. Sosem gondolkodtam úgy, hogy "nem minden zsidó ugyanolyan", minthogy sosem jutott eszembe az sem, hogy nem minden angol ugyanolyan:)


Ilyeneken így nem szoktam gondolkodni, engem a zsidók csak annyira érdekelnek mint bármelyik másik, nem pedig mint "a zsidók". Semmivel nem tartom őket sem többre, sem kevesebbre.

2010. febr. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

kamu, nem kamu, nekem ne vásárolja már fel se zsidó se arab se amerikai stb. a hazámat jó? köszi

Azért annyira még nem vagyunk éhesek, hogy a talpunk alól is kiadjuk a földet, hogy pénzhez jussunk. Emberek! Hol élünk?......

2010. márc. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
mennyi hülye él ebben a kis hazában
2010. ápr. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt komolyan egy zsidó kérdezi?:D szerintem abszolut tisztában vagy a ténnyel hogy világhatalmon vagytok, pénzetek annyi mint égen a csillag bárkit/bármit meg tudtok venni, és elég sok embert meg tudtok hülyíteni.
2010. aug. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

"Van egy rossz hírem:nem vagy zsidó.Ugyanis az egy vallás.Ha az lennél a hanukát ünnepelnéd.

Sőt!Izraelben se zdidók élnek,hanem izraeliek.Tudom bonyolult..."


Egy vallásos zsidónak nem zsidó. De egy átlag embernek az!

2010. aug. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
És szerintem tisztában vagy a tényekkel, csak fel szeretnéd térképezni hogy az emberek hogy vélekednek erről a dologról!
2010. aug. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 exlex válasza:
Már nem. Már megtette.
2011. jún. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!