Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hiszed, hogy egy felsőbb...

Hiszed, hogy egy felsőbb hatalom felvásárolja, jobbanmondva eltulajdonítja Magyarországot?

Figyelt kérdés

Nem nevezhetem meg(sajnos),de gondolom nem is kell,hisz mindenki tudja kikre gondolok.

Fiatal lány vagyok,nem értek a politikához és nem is érdekelt bevallom,hisz annyit látok,hogy mindenki hazudik.

Ha sikerül és valóban az Ő kezükbe kerül az országunk,akkor mi lesz a sorsunk?

Tehetnénk ellene vagy már visszafordíthatatlan?Mit gondoltok mi várható a jövőben,mi vár Magyarországra?


2011. aug. 30. 18:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
32%
???
2011. aug. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
mi a kérdésed?
2011. aug. 30. 18:47
 3/32 anonim ***** válasza:
52%
Az a kérdése, hogy tényleg a zsidó IMF markaiban vagyunk ? Igen ott vagyunk, ott vergődünk.
2011. aug. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
41%
Igen, Simon Peresz is megmondta, sőt, Posta Imre, a nagy igazmondó is! Idejönnek Izraelből, és itt is maradnak, mert rájöttek, hogy nem ott van a Föld szívcsakrája, hanem a Pilisben. Úgyhogy mától ne is aludj, mert holnap jönnek a kampós orrúak, és megveszik a fejed fölül a babaházat!
2011. aug. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
szerintem ez legkevésbé sem poén témája.akinek igen,az magát minősíti.
2011. aug. 30. 19:18
 6/32 anonim ***** válasza:
37%

"Hiszed, hogy egy felsőbb hatalom felvásárolja, jobbanmondva eltulajdonítja Magyarországot?"


Hát ha Magyarország egy olyan értéktárgy lenne, amit adni-venni lehet, vagy egy óvatlan pillanatban zsebre lehetne vágni, akkor akár még el is lehetne ezt képzelni. A valóság viszont az, hogy Magyarország ország. Tehát nem szotyi, nem tortaszelet, nem is pénztárca, hanem ország. Jó lesz megtanulni ezt a különbséget, és akkor talán kevesebb hülyeséget fogsz beszélni.


"Nem nevezhetem meg(sajnos),de gondolom nem is kell,hisz mindenki tudja kikre gondolok."


Nyugodtan megnevezheted, gyáva képmutató jobbikos, hogy a zsidókra gondolsz. Minden hozzád hasonló debil a zsidókra szokott gondolni.


"Fiatal lány vagyok,nem értek a politikához és nem is érdekelt"


Azt látom. Kérdés, hogy ha nem értesz hozzá és nem is érdekel, akkor minek beszélsz róla hülyeségeket.


"annyit látok,hogy mindenki hazudik"


Te és az elvtársaid erre kiváló példák.


"Tehetnénk ellene vagy már visszafordíthatatlan?"


Te annyit tehetsz az országért, hogy jókat főzöl a férjednek, és lesz 3 gyereked. Ennyire a te szellemi képességeidből is futja, és a gyerek nagyon fontos az ország jövője szempontjából.

2011. aug. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
A válaszodon csak mosolygok és nem kívánok rá reagálni.Egy ilyen gondolkodású embert nem méltatok arra,hogy kifejtsem neki a véleményem.De mivel ilyen okos vagy nyilán tudod magadtól is mi lenne az.
2011. aug. 30. 19:22
 8/32 A kérdező kommentje:
Még annyit azért kérdeznék,ha te a Magyarokat ennyire semmibe nézed,akkor miért vagy itt?
2011. aug. 30. 19:24
 9/32 anonim ***** válasza:
52%

ma 19:24ú


Nem a magyarokat (Hungarians magyarul "magyarok", nem pedig angolos nagybetűvel Magyarok), hanem az idiótákat nem tisztelem.

2011. aug. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
36%
Azért van itt, hogy cseszegesse magyart, mert egy álmagyar barom.
2011. aug. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!