Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem szeretnétek egy normáli...

Ti nem szeretnétek egy normális kormányt végre, hogy kezdjünk el haladni nyugat felé gazdaságilag?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy a legnépszerűbb párt a Fidesz, 2/3 többsége van szinte, úgy hogy az emberek 21%-a voksol rájuk Magyarországon, mindenkinek lassan elege lesz a mutyikból, stadionokból, 100 milliárdos katonai beavatkozásokból, meg úgy általánosan a politikájukból, ez nem alternatíva.


A Baloldali összefosás, az már bemutatkozott, az országnak jót nem tettek, nem a politika az ahol második esélyt is kellene adni, kérdés hogy csináltak valamit? Hazudtak reggel délben vagy este? Loptak? Ennyi már bőven elég hogy messze elkerüljem azt a pártot, vagy pártösszefogást.



Most sokan lehurrognának ha a Jobbikot mondanám alternatívának, és sokan le ha nem azt. De nem ők a tökéletes párt. És azon túl hogy pár libberó túllihegi, és nácizza őket aminek nem sok alapja van, pár heves felszólaláson kívül, nem ez a legnagyobb problémám velük.

Az a bajom hogy a párt elöljáróinak szinte fele egyetemet se végzett, másik felének meg valami olyan fő iskola van beírva amiről a világ nem hallott. Pl. Vona Gábor nekem szimpatikus, próbálja megfékezni pártjában a zsidózást/cigányozást, hiteles végzettsége van és kiválóan tud kommunikálni, de egy-egy képviselőjükön, komolyan látom hogy semmi értelem nincs bennük. Én ilyen emberekre nem szívesen bíznám a kormányzást.



Ott van az Lmp, de már mióta létezik ez a párt? De pár 10.000 embernél nagyobb szavazóbázist képtelen szerezni, a zöldségre se bukik rá egyből mindenki, és nem hangoztatják magukat, ha megfigyelitek a Jobbiknak milyen kampánya van az interneten, az Lmp egy vicc. Ha még az országunknak se tudja eladni magát, akkor milyen külpolitikája lenne?



Ha lenne egy normális alternatíva, amit nem a rendszerváltás bukott politikusai irányítanak, és lopás eszközeként használnak, normális szakemberei és programja lenne akkor végre haladhatnánk afelé hogy felzárkózzunk a Nyugathoz. Vélemények? Ti mennyire látjátok ezt fontosnak?



2015. ápr. 27. 17:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%

Gazdasági felzárkózást támogatom.


Egyéb dologban meg jobb lenne nem felzárkózni hozzájuk.Nem hiányzik ide sok millió afrikai,meg transzvesztitává nevelés az iskolákban, meg mindenféle extra jog a kisebbségeknek.

2015. ápr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Haladjunk azok felé, akik elvették hazánk kettő harmadát, azok felé akik kiröhögik és megvetik a Magyar Népet, akiket zsidók pénzelnek? Kösz nem!
2015. ápr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A felzárkózást mindenképpen gazdaságilag értettem, természetesen másban ésszerű döntések kellenek.
2015. ápr. 27. 17:50
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

"azok felé akik kiröhögik és megvetik a Magyar Népet, akiket zsidók pénzelnek?"

Nem is csodálom, ha kiröhögik. Főleg azokat, akik ilyen hülyeségeket hordanak össze.

2015. ápr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%

csak nem egy "liberális" elméhez van szerencsém?

neked véletlenül nem kamuhíreket kéne terjesztened a Jobbikról, esetleg hungarofób cikkeket írnod valamelyik baloldali blognak, elvtárs? :)

2015. ápr. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

,,csak nem egy "liberális" elméhez van szerencsém?

neked véletlenül nem kamuhíreket kéne terjesztened a Jobbikról, esetleg hungarofób cikkeket írnod valamelyik baloldali blognak, elvtárs? :)''


Z.Kárpát Dániel- Annyit ír a Jobbik weboldalán hogy közgazdás végzettség, se wikipédián se a weboldalon egyetem feltüntetve nincs, neki nem kaptam végzettséget.

Novák előd- Arany János gimnázium Budapest, egyetemet nem említ se a wikipédia se a Jobbik weboldala tanulmányok között.


Rig Lajos - Nuku egyetem.

Senider Tamás - Szakközépbe járt, nincs egyetem

Kovács Béla - Valami vicc egyetem van feltüntetve. (MGIMO Orosz egyetem)

Volner János - Valami nem elismert Moszkvai egyetemen szerzett diplomát, de Magyarországon ezt nem ismerik el, ergo Nuku egyetem.


A legnagyobbak közül vettem párat, szerinted normális hogy a párt elöljárói között ilyenek legyenek?

2015. ápr. 27. 20:55
 7/12 anonim ***** válasza:
28%
Kérdező, eleinte akartam írni, hogy leülhet pattogásból jeles, de meg kell hagyni, hogy alapos és körültekintő vagy, amit tisztelek. Mellesleg a jobbikos képviselők és szélsőjobbos "független" képviselőket is érdemes lenne lecsekkolni. Megtennéd a teljesség kedvéért? Ha már lúd, legyen kövér!
2015. ápr. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%

"hogy kezdjünk el haladni nyugat felé gazdaságilag"


Miért kéne bárkit is másolni? Nem kell se nyugatot, se a keletet. Fejlődjünk a saját ötleteinkből, a saját ízlésünknek megfelelően.

2015. ápr. 28. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
5. Azért vették el, mert rossz helyen álltunk. Volt választásunk, de mégis Hislert választottuk... Lemaradtál a törióráról.... Os toba
2015. ápr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
6. A jobbik vezetősége meg javarészt vagy töritanár vagy jogász... de mégsem jártak töriórára...mert akkor 1. nem így kommunikálnának és 2. az 5.-hez hasonló híveiket is felvilágosítanák a tényekről.
2015. ápr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!