Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szolnátok ha mon spirituál...

Mit szolnátok ha mon spirituális vezetés lenne?

Figyelt kérdés
Az ország a szeretetre épulne a hitre megbecsulésre bizalomba és a szeretetre.. ezekhez nem kel többé pén. Aba hagynánk a butitást az iskolákban. Rengeteg templomba és szent hejen térhetnénk meg a tiszta szivuségér és az egéségért ahol lelki béke van oda nem kel tudomány meg orvosok meg gyógyszeripar mérgek.. a szeretet osszetarthatná a nemzetet örök időre együtt épitenénk a spirituális magyar hazát.

2015. máj. 3. 00:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy működne, végül is van elég hülye ember hozzá.
2015. máj. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez az egyetlen tiszta ut
2015. máj. 3. 00:42
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
De attól a többi ország nem változna meg, tehát ők akkor is kapitalista politikát folytatnának. Persze jó ötlet belőle szerintem: megbecsülés, bizalom, szeretet, nemzeti összetartás érzése, Magyarország építése együtt.
2015. máj. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Majd ha elmúlik az LSD meg a fű hatása, akkor kicsit gondold át jobban a dolgot.
2015. máj. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Az esti gyógyszerre már nem kéne inni, nem tesz jót.
2015. máj. 3. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a Korriban-i sithek útja az egyetlen igaz ösvény.
2015. máj. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Most már értem, hogy ki szokta feltenni azokat a gyogyós kérdéseket, amiben arra szólít fel a kérdező, hogy szeressük egymást és olvadjunk bele a nagy szeretetbe, stb.
2015. máj. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

Nem, kösz.

Alapból nem lenne problémám a "szeretet, hit, megbecsülés, bizalom" stb. cuccokkal. Viszont olvastam néhány válaszodat más kérdéseknél, így tudom, hogy szerinted "az igaz keresztények megszavazták Orbánt", aki haj-de-milyen-jól vezeti az országot, ráadásul "spirituálisan"; szóval ezek annyira nem igazak, hogy már fáj, és nem szeretnék még többet ebből.


Az iskolákban pedig jelenleg is oktatnak többek között helyesírást is, ami nagyon hasznos dolog. Tudom, hogy csak 8 általánosod van, de az írásodon még az sem látszik. Legalább az olvasókat tiszteld meg azzal, hogy normálisan írsz, ha már neked nincs is rá igényed. Plusz így senki nem fog komolyan venni, hiába állítottad magadról valamelyik kérdésnél, hogy többre vitted, mint egy diplomás.

2015. máj. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Pedig a kérdés nem is olyan bugyuta, mint ahogy egyesek itt megpróbálják beállítani! Ha tisztában lennének azzal, hogy az élet minden területén átvágják az embereket úgy az iskolai tananyagoktól kezdve, a vallásokon át a politikáig, akkor ők is azt mondanák, hogy vessünk véget ennek a hazudozásnak, és csináljuk meg az ellenkezőjét! Mert úgy tűnik, azzal a mentalitással és tudatlansággal, amit eddig műveltünk, nem mentünk semmire! Mert tele vagyunk félelmekkel, gyűlölettel, nem tanítanak meg bennünket szeretni, olyanokat tanítanak velünk, nekünk, amiket soha nem hasznosítunk, de az élethez szükséges anyagot nem kapjuk meg, mikor pedig kikerülünk a nagybetűs életbe, akkor csak nézünk körbe, hogy na akkor most hogyan tovább! Nézzetek csak körbe a Gyakorin feltett kérdéseken! Egyik kérdés bugyutább, mint a másik! Nem tanítanak meg bennünket gondolkodni, csak engedelmes bemagolókat gyártanak belőlünk, akikkel azt tehetnek, amit akarnak! Orrunknál fogva vezetnek bennünket a politikában, és más területeken is, és még csak észre sem vesszük! Akik ezeket a visszásságokat észreveszik, mert figyelnek és gondolkodnak, azokban bizony, megfogalmazódik a kérdés: nem kellene inkább ennek az ellenkezőjét csinálni?
2015. máj. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Gyenge éjjeli troll....
2015. máj. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!