Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért költözik a legtöbb...

Miért költözik a legtöbb ember angliába, aki el menekül az országból? Vagyis miért pont agliába mennek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 3. 01:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem Magyarországon nem nagyon lehet megélni, egyedül biztosan nem. Szerintem.
2015. máj. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
Mert az angolt beszélik valamennyire a legtöbben.
2015. máj. 3. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Mert angolul beszélnek.
2015. máj. 3. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%

Jó kérdés, de a legtöbb anglián belül is Londonba mennek, ami Európa legdrágább városa, viszont ennek ellenére nagyon sokan mennek ki mosogatni, takarítani, stb. Olyan körülmények közt élnek ami messze van az európaitól.


Ezzel szemben a vidéki UK, vagy rengeteg más Ny.európai ország jóval élhetőbb, mégis sok ezren mennek Londonba vegetálni. Én sem értem a logikáját.

2015. máj. 3. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
A legtöbb ismerősöm Németországba költözött, a második legtöbb Írországba, utána Spanyolország és Ausztria a sorrend.
2015. máj. 3. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
92%
Én nyugat magyarországi vagyok és alig találkoztam Londonban ny.magyarországiakkal Londonban a 3 év alatt. A keleti országrészből és Bp-ről van a zöme, a dunántúliak sokkal inkább Ausztriában, Németországban gondolkoznak, sokan persze el sem költöznek hanem Győrből, Sopronból, Szombathelyről, Szentgotthárdról, stb ingáznak. Ezeknek a tízezreknek nem pálya Londonba menni, otthon lakva van nyugati bevételük.
2015. máj. 3. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%
Mert angolul tudnak a legtöbben :)
2015. máj. 3. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
25%
Mert ostobák.
2015. máj. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%

Mi egy angol kisvárosba mentünk. Soha 1 napot nem éltünk Londonban. Néha azért eljátszom a gondolattal, hogy milyen lehet a londoni élet, de olyan jól elvagyunk itt vidéken, hogy inkább nem is tervezzük a londoni életet. Hogy miért Anglia? Ha tudnék én is meg a férjem is franciául, akkor Marseille-be mennénk. Ha japánul beszélnénk akkor tuti Japánba költöznénk. De csak az angol és orosz nyelv maradt. Oroszország drágább és nehezebb a kijutás, így maradt Anglia.

43/N

2015. máj. 3. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%

Az angol nyelv könnyen megtanulható.


Véleményem szerint könnyebb, mint a német vagy a francia.

2015. máj. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!