Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed Orosz Mihály...

Mi a véleményed Orosz Mihály Zoltánról?

Figyelt kérdés
Szerintem nincs ki mind a 4 kereke a palinak.

2015. máj. 8. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Kicsit gyogyós és furán öltözik, de a munkáját nagyon jól végzi.
2015. máj. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Azért mert beöltözik valaminek, még nem ok arra, hogy ítéletet mondjak. Ha jól tudom, akkor újraválasztották, gondolom ennek is megvan az oka. Ha valaki maskarában végzi jól a dolgát, az még nem hülye, csak különc.
2015. máj. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Úgy viselkedik, mint egy földesúr, rettentően demagóg és ijesztő, ahogy 12-13 éves gyerekeket tanít be, hogy mantrázzák az ő "büdös libsik haza" meg "nem kérünk a zsidó elnyomásból" szövegeit, mindemellett valamilyen szinten vicces, én őszintén szólva először azt hittem, hogy az ürge csak egy hatalmas troll, aztán megilletődve tapasztaltam, hogy halálosan komolyan vesz mindent, amit mond.
2015. máj. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Fura egy faszi, de nem utálom ezért.
2015. máj. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Pont most volt egy kérdés róla, leírom ugyanazt amit oda írtam csak rövidebben.

Szóval....

Az érpatakiak szeretik és már nem tudom hanyadszorra megválasztották, semmi közünk hozzá innentől kezdve.

Nem hétköznapi a stílusa, de hogy hogy végzi a munkáját azt nem tudom, mivel nem vagyok érpataki.

2015. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Korrekt és becsületes magyar ember.
2015. máj. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Közömbös, még ha talán zizzent is.
2015. máj. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Az egyik legjobb polgármester az országban. Ő fel mer lépni a cigánybűnözés ellen, még ha az ún. "rendőrség" le is nullázza a munkáját. Lásd a gépfegyveres cigány esetét a napokban.
2015. máj. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!