Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is hülyeség ami a...

Szerintetek is hülyeség ami a tv-ben megy kampány címén?

Figyelt kérdés

Mindenről beszélnek, csak a lényegről nem. Pl holokauszt most komolyan ez volt a legfontosabb?


Meg mit szivatják az orvosokat ezzel az infuzióbekötéssel?

Nővéreink eddig is nagyon jól végezték a dolgukat. Szerintem arra megy ki h oké bevezetik, de akkor meghatározzák, h bizonyos időn belül még kevesebb embert lehet ellátni. Mekkora patkányság, mindjárt választás, és még most is a leépítésen munkálkodnak?! Dögöjenek meg! Várjanak ők addig a kezelésre mig fel nem fordulnak!!!!!!!!!


Meg azt röhögöm h minden párt meséli hogy hű ő fog nyerni, közben meg mindenki tudja aki szétnéz a lakóhelyén, mega neten hogy egy frászt nyernek! Az új pártok nagyon felerősödtek!


Szerintem mielőtt még új párt jönne kéne egy halom törvény arra h ne szálljon a fejükbe a dicsőség, felelőségre vonhatók lehetnek, a nép által megvétózhatók, vagy kontrolálhatók.


2010. febr. 23. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

de mind közül az mszp szdsz a legostobább

utána követi Kövér Laci és a bajszia :O



de megérjük még az mszp fidesz "anti fasiszta" koalíciót

nehogy kiboruljon a szennyes.. de kifog :)

2010. febr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én egyre biztosabb vok ebben a koalícióban! Lehet csak a börtönben!
2010. febr. 23. 22:22
 3/8 A kérdező kommentje:
Komolyan mondom nem bánnám ha a skinhedek kitakarítanák őket a Parlamentből, erre jó lenne az erejük. Már nagyon elegem van ebből a sok hazug majomból, elképesztő, h milyen hülyének nézik a népet!
2010. febr. 23. 22:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a 2. forduló végéig be se kapcsolom a tévét. Maximum arra a 2-3 F1 futamra, ami lesz addig.
2010. febr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

:) Én bekapcsolom, de csak a napi adrenalinszint miatt. Meg hogy szidjam őket. Muszáj képben lennem, amugy olyan mintha egy sötét szobában lennék. Így meg mindig utána gondolok mit hazudnak, meg h az elllenkezője az igaz, meg h mik mehetnek a háttérbe.


Mi lesz ha jön a Jobbik csupa unalom lesz a politika minden jól fog menni?:)


Akkor mit fogok nézni? Börtön valóság showt? Az legalább komédia, hátradölök, és röhögök:D

2010. febr. 23. 22:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Én annyira el vagyok varázsolva (mit tesz az emberrel, ha nincs tévéje...), hogy el sem hiszem, hogy "hova jön a Jobbik" és azzal, hogy "jön", miért fog tudni "húdeelszámoltatni"?

Már ne haragudjon senki, de az egyértelmű, tényként leírható, hogy a Jobbik - bár lehet, hogy ott lesz a Parlamentben, de nem igazán "nagyon meghatározó" résszel. Még mondjuk az is lehet, hogy a Fidesznek kell a kétharmados törvényekhez a Jobbik támogatása, de egy ilyen aktus miben befolyásolja az "elszámoltatást"? Most bemegy a Jobbik a Parlamentbe és minden jobb lesz? Mitől? Attól a 15%-tól amennyit talán kap? (Vagy 10 vagy 20, most ez annyira nem szempont.)

Minden politikus pénzfüggő. És egyszerűen nem fér a fejembe, hogy Vona vagy Morvai ha beül a mézesbödön mellé, akkor nem fogja beledugni az ujját...

Ami "elszámoltatás" folyik az hatalmi újraosztás, nem "elért eredmények meg kibukott ügyek..."


Tehát nincs meg az OK amiért félni kell a Jobbiktól, mint amit itt sok hozzászóló sugalmaz egyes kérdésekben. Mitől féljenek a "csaló, hazug politikusaink"?

2010. febr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a kedves képviselő urak nem hogy félnek a Jobbiktól


Rettegnek! .-)

2010. febr. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na és ehhez mit szóltok? Kétes "üzletember" a nagy MSZP-s fővezér Suchman pártfogoltja! Aki ott van most is az MSZP képviselőjelölti listáján. Kész maffia. [link]
2010. febr. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!