Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért élünk rosszabbul a...

Miért élünk rosszabbul a rendszerváltás után 25 évvel mint a felmenőink éltek a felszabadulás után 25 évvel?

Figyelt kérdés
2015. máj. 13. 14:39
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Mit tehettem volna? Ne tanuljak? :-)
2015. máj. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 Rubicon87 ***** válasza:
Talán az előző kérdéseidhez kellene írogatnod kérdező egy két helyen már nagyon várnak, nem csak mint egy troll feldobni az újabbnál újabb kérdéseket és eltűnni. :)
2015. máj. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Nem unjátok még ezt a tagot a kérdéseivel együtt?

2 kérdés erejéig még poénos az illető, de amikor már a 10.-et löki ugyanazzal a stílussal, tartalommal, akkor már komoly elmebaj feltételezhető.

2015. máj. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
11: Mondjuk kicsit elgondolkodhattál volna, mielőtt ilyen pökhendi kijelentéseket teszel. Ha tetszik, ha nem, itt millióknak rosszabb a szocializmusnál az a rendszer, amit ti építettetek fel. Lehet ezt letagadni, a rendszerváltás veszteseibe belerúgni, csak akkor ne csodálkozzunk, hogy megerősödnek a szélsőségek.
2015. máj. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 Rubicon87 ***** válasza:

"ma 16:04"


Teljesen ártalmatlan :) szaknyelven egy "gyáva féreg" hiszen a neki címzett kérdésekre sem képes válaszolni mert nem tud, csak löki a marhaságait egy rég megbukott rendszerről. De ha neki ez kell a boldogsághoz akkor adjuk meg neki. Ettől még csak egy gyáva féreg marad :)

2015. máj. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Nehogy már én tehessek arról, hogy valaki nem vitte semmire!
2015. máj. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Mert akkor még kicsi gyerekek voltunk, és a gyerekek élete könnyebb, mint a felnőtteké. Nem triviális?
2015. máj. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

16: Ja, hogy ilyenkor már hirtelen kisember leszel, az egyéni felelősség meg a kukában. Az ilyenkor most nem kell! Koherens nézőpont, mondhatom...


Én veled ellentétben egy évig sem éltem a szocializmusban, úgyhogy rajtam hiába kéred számon. Ezt a rendszert ti építettétek fel, nem én. De az nagyon jellemző, hogy felháborodtok, mikor ezzel szembesülni kell. Bizony, neked is van felelősséged! Abban is, hogy idáig sikerült züllesztenetek a vitakultúrát, hogy állítólag értelmiségiként már második nekifutásra sikerült leidiótáznod a vitapartnered.

2015. máj. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
28 éves vagyok :-) Amikor vége lett a szocializmusnak 2 éves voltam.
2015. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Mivel hülyeségeket beszélsz. És vádolsz, hogy én bármi rosszat is felépítettem.
2015. máj. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!