Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vicces, hogy innen egyesek...

Vicces, hogy innen egyesek azért "menekülnek" mondjuk Angliába, mert a Jobbik újratárgyalna pár dolgot az EU-val. Erre az angolok is ezt csinálják. Onnan hova "menekülnek"?

Figyelt kérdés
2015. máj. 13. 15:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Vicces, hogy innen egyesek azért "menekülnek" mondjuk Angliába, mert a Jobbik újratárgyalna pár dolgot az EU-val. "


Ez tényleg vicces, ha van ilyen ember. De én úgy sejtem, hogy nincsen. Az emberek a jobb megélhetés, szakmai fejlődés, jobb környezet, közbiztonság, meg egy csomó minden más miatt is kivándorolhatnak, de olyanról amit te mondasz, még soha nem hallottam.

2015. máj. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Pedig nem is egy ember írja, hogyha a Jobbik vagy Vitya kerül újra hatalomba 2018-ban, akkor emiatt fognak csomagolni. Nem azokon röhögök akik a megélhetés miatt mennek el.
2015. máj. 13. 19:38
 13/14 anonim ***** válasza:
Az ilyenek nem mennek sehova, nyugi.
2015. máj. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Komplikato ***** válasza:

"de az kivándorlók 99,9%-a a jobb megélhetés miatt csinálja..."

Hát azért van nem kevés aki ez mellett a családalapítás miatt, a gyerekének biztos háttér (suli, EÜ, szociális háló), nyugdíj miatt megy ki, esetleg szeretne vállalkozást vagy céget olyan NORMÁLIS országban ahol nem lophatják ki alóla bármilyen két nap alatt firkált visszamenőleges törvénnyel.

2015. máj. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!