Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit jelent, hogy a Jobbik...

Mit jelent, hogy a Jobbik újratárgyalná az államadósságot?

Figyelt kérdés

Kivel tárgyalna, miről?

Van ennek valami realitása?


Szerintem a hitelezők nem támogatnák az ötletet.



2013. aug. 2. 20:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
26%

Lehetne ilyet csinálni.

Megváltoztatni a fizetés feltételeit.


Bármelyik kormány megtehetné.


Vannak országok ahol csináltak már ilyet.

2013. aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
11%
Ha Görögország tárgyalt volna bármiről akkor nem kapott volna mentőcsomagot! Így is lehet gondolkodni!
2013. aug. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%

Ha tartoznak neked, akkor melyiknek "örülsz" jobban? Ha az adósod nem tud, vagy ha nem akar fizetni?


A magyar államadósság nagy része államkötvényekben van (igen, ezeket már sokkal a Fidesz előtt is használták). A Jobbik odamenne minden egyes emberhez, aki vett ilyet, és azt mondja, hogy bocs, de most egy ideig nem fizetünk, de még csak kamatokat sem? Ez így azért eléggé nonszensz.

2013. aug. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
14%
3-as ha azt hiszed, hogy ez így meggy akkor te kezd el elölről az életedet az óvodától..
2013. aug. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
Csak annyit, hogy lehet etetni ezzel a híveit.
2013. aug. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
A 3-asnak igaza van. Ez valóban így menne. Az àllamkötvények magánkézben vannak.
2013. aug. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
16%
Hogyan, hogy oda mennek mindenkihez? Hát nem tudom ha ti 120 -150 év alatt nem jutottatok el a postához meg a levélhez akkor ott nagy gáz van :D
2013. aug. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
37%

"3-as ha azt hiszed, hogy ez így meggy akkor te kezd el elölről az életedet az óvodától.."


Igen, én tudom, hogy nem így van. A Jobbik tervezi ezt, nem én. Tehát akkor nekik kellene az ovitól kezdeni a matekot?

2013. aug. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%

"Az àllamkötvények magánkézben vannak."

És akkor nem kell visszafizetni?

2013. aug. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
A Jobbik szokásos populista marhasága,tudják hogy számon kérni nem lehet majd rajtuk,híveik meg kajálják az ilyen ostoba dumát.
2013. aug. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!