Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Normálisak az ilyen emberek?...

Normálisak az ilyen emberek? Miért van ennyi ellentmondásos komment?

Figyelt kérdés

Nem tudom ti,hogy vagytok vele de én az elmúlt hónapokban ellentmondásokat fedeztem fel a politikában és a világ dolgaiban.

Sok olyan kommentet láttam amelyik teljesen ellentmondásos volt.

Legfőképpen Gyk-n olvastam ilyen kommenteket.

Előre megmondom én radikális jobboldali(most már inkább nem jobbikos ha nem hungarista) vagyok.

Összesen 6 ellentmondást fedeztem fel a poltikiábal/ideológiákban itt a kommentekben.

Akkor mondom sorba:



1 .ellentmondás

Sok olyan kommentet láttam itt Gyk-n akik azt írták magukról,hogy ők egyszerre kommunisták és egyszerre jobbikosok.

Talán más fórumon és videók alatti kommentekben ilyet nem is olvastam csak elvétve.

Na tehát pl. egy kommentelő azt írta,hogy ő utálja a zsidókat és a cigányokat,jobbikosnak tartja magát,közben pedig azt írta,hogy az ÁVH milyen jó volt és a Rákosi-rendszert istenítette.

Egy jobbikos Rákosit és az ÁVH-t isteníti?????????

URAMISTEN!!!!!!!

Nem tudtam esküszöm,hogy röhögjek e vagy sírjak..

Vagy volt egy olyan is aki azt írta(megpróbálom idézni de szószerint nem emlékszem) :"hithű jobbikos vagyok, a szovjetek szabadították fel hazánkat az elnyomó Horthy.rendszer és a nácik alól és a kommunizmus építette fel hazánkat"

Most mekkora sügér az ilyen ember???

Volt olyan kommentelő is aki mélymagyar hazafinak és jobbikosnak vallotta magát közben pedig Sztálin és Lenint istenítette.

És most figyeljetek volt egy olyan is aki azt írta,hogy jobbikosnak vallja magát,de szerinte 56 ellenforradalom volt és ráadásul korcsnak nevezte az 56-osokat.

Jobbikosként valaki korcsnak nevezi az 56-osokat és a kommunisták mellett van???????????

Hát elég nagy ellentmondás az,hogy valaki jobbikos és kommunista egyszerre..


2.ellentmondás

Sok olyan kommentet láttam akik azt írták,hogy a homoszexuális férfiakat nagyon gyűlőlik és legszívesebben felgyújtanák őket,de a leszbikusokat nagyon szeretik.

És általában az ilyenek jobbikosok.

Félreértés ne essék, én is hungarista vagyok,ellenzem a homoszexualítást,de olyat,hogy valaki jobbikosként a leszbikusokat szereti????

Mert sok olyan ember van itt aki kiírja,hogy ő jobbikos,a homoszexuális férfiakat utálja viszont a leszbikusokat szereti.

Hát ez is elég nagy ellentmondás.



3.ellentmondás

Sok olyan embert láttam már aki jobbikosként támogatja a muzulmán bevándorlást Nyugat-Európába.

Ugye tudjuk,hogy nagy gondok vannak Európában a muzulmánok miatt,többségük bűnözésből él és nyomortelepeken,nem dolgoznak csak a segélyt várják, meg persze sok a muszlim szélsőséges.

Ugye a baloldal támogatja és segélyezi a muszlimokat,támogatja a mecsetépítést stb.

Na most néhány hibbant ideírta,hogy ők jobbikosok de remélik,hogy elpusztítják Nyugat-Európát a muszlimok és örül a bevándorlásnak és a baloldalt támogatja.

Most egy jobbikos hogyan támogathatja a muzulmán bevándorlást és,hogy örülhet annak hogy bűnöznek meg ellepik Svédországot,Norvégiát,Franciaországot stb.??????

Meg,hogyan támogathatja egy jobbikos a nyugat-európai baloldalt-liberálisokat???

Nem tudom eldönteni,hogy ezek tényleg ilyen idióták vagy csak provokálnak??????



4.ellentmondás

Ez olyan amit én összegeznék egyben,hogy sok olyan embert láttam akik olyan életmódot élnek vagy olyan stílust képviselnek ami ellen a Jobbik és a hungarizmus van.

Nem tudom,hogyan nevezzem ezt az embertípust pl.prolik

Néhány olyan kommentet is láttam itt Gyk-n,hogy azt írta valaki,hogy ő bűnöző volt és,hogy vannak olyan hawerjai még akik gengszterek voltak és ők mindannyian utálják a cigányokat.

Most én azt szeretném megkérdezni,hogy aki magyar,fehér ember és mondjuk gengszter/maffiózó vagy csak simán bűnöző akkor annak mi értelme utálni a cigányokat?



Tehát ha van egy magyar bűnöző aki mondjuk rablásokat,betöréseket követ,kábítószerkereskedő,strici vagy akár nemi erőszaktevő stb. akkor az miért utálja a cigányokat???

Ilyen kommentből csak egyet láttam szerencsére és a Jobbik és a hungaristák is elítélik a bűnözőket és az mindegy,hogy fehér vagy cigány

Azt tudjuk,hogy a négerek és a cigányoknak a jelentős része kultúrálatlan,nem dolgozik,bűnöznek,rabolnak stb.

De aki mondjuk fehér/magyar létére bűnöző,drogkereskedő/drogos,vagy dologtalan és a segélyt várja stb.azokat szoktuk mi fehércigánynak(olyan ember aki magyar származású,de a viselkedése/életmódja olyan mint egy cigánynak) nevezni.

Tehát az hatalmas ellentmondás ha egy bűnöző jobbikosnak vallja magát.

Meg én azt is észrevettem,hogy sok fiatal csak divatból jobbikosnak mondja magát,közben meg az értelmi szintjük nem több mint egy cigányé(szerencsére ilyen fiatalok nincsenek a Jobbik IT-ben).

Tehát tudjátok,hogy ugye a fiatalok jelentős részének körében menők ezek a dolgok:nem tanulnak/tesznek az iskolára,visszapofáznak a tanárnak,menőznek,bántják,zaklatják osztálytársaikat,megszegik az iskola szabályai,dohányoznak,drogoznak valamint az olyan rapzenék menők körükben amelyek csak a kábítószerekről,prostitúcióról,erőszakról,bűnözésről szól és azt istenítik(ilyen rapperek pl.Dopeman,Curtis,Mr Busta,Wanted, vagy külföldi példa Snopp Dogg,Wiz Khalifa) és az ostoba valóságshow-kat szeretik:Éjjel-Nappal Budapest,Való világ

Na most egy olyan fiatal aki ezeket csinálja teljesen ellentmondásos ha jobbikosnak vallja magát.

Pl. ha egy páwa fiatal jobbikosnak vallja magát vagy akár egy pláza cica az is ellentmondás,mivel ellentétes a jobboldai eszmékkel.

Jó nem sok ilyen fiatallal találkoztam de néhánnyal már igen aki pl volt egy komment aki a páwákat szerette de közben jobbikos volt.

Hát az ilyen sem normális.



Tudom azt írtam 6 ellentmondást fedeztem,de ez már túl sok lenne úgy,hogy a többi kettőt leírom majd egy másik kérdésben.

Majd mikor a másik kettőt leírom akkor emlékeztetlek titeket a linkkel,hogy én írtam ki ezt a kérdést.


Előre is köszönöm a válaszaitokat!



2015. máj. 12. 18:42
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
55%
Nincs itt ellentmondás. A kisnyilasok (hungaristák, jobbikosok stb.) és a szélsőbaloldaliak ugyanabból a rétegből kerülnek ki. Minden nehézség nélkül lett 45 után nyilasból kommunista, 90 után kommunistából MIÉP-es, Jobbikos, mittudoménmi. Tehetségtelen, frusztrált, primitív emberek.
2015. máj. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
73%

Nincs itt ellentmondás!

Én pl. jobbikos és LMP-s vagyok egyszerre (talán inkább jobbikos most, mert nekik van esélyük győzni), emellett nincs bajom a melegekkel, valamint szoktam nézni a Vidám Vasárnapot. Ez már önmagában ellentmondás -ha a te szemszögedből nézzük-, hiszen a Hit Gyülekezete elítéli a homoszexualitást...


De semmi sem fekete és fehér, ne legyünk ennyire idealisták, járjunk két lábbal a Földön...


Én azt nem értem, hogy neked hungaristaként miért kell gyűlölnöd mindent; a kommunizmust, Kádárt, a melegeket, az arabokat, a cigányokat? Így nem lehet megoldani semmit!

2015. máj. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Kedves negyedik válaszoló!


Én megkérdezném tőled,hogy te mitől vagy egyszerre Lmp-s és jobbikos?

Az Lmp körülbelül olyan párt mint az Szdsz volt,egy liberális balközép párt.

Sokszor védték a cigányokat és eléggé liberálisok voltak ebben a kérdésben(mármint a cigánykérdésben).

Valamint sokszor szólaltak fel a Jobbik ellen,állandóan rasszistázták,nácizták őket.

Valamint a drog kérdésében is elég liberálisok,a szimpatizánsaik tele vannak füves hippikkel.

Én most nem akarlak megsérteni de kérle magyarázd el,hogy szerinted,hogyan lehet valaki liberális és jobbikos egyszerre???

Igaz,ahogy írtad,hogy a világ nem fekete fehér de azért szerinted az sem ellentmondás ha valaki Rákosit és az ÁVH-t isteníti de jobbikos?

Kíváncsi vagyok a véleményedre,előre is köszönöm a válaszodat!

Ja és köszönöm a többi három válaszolónak is,no ha nem mindenben értek egyet veletek de legalább nincs a hozzászolásotokban ellentmondás!

2015. máj. 12. 20:33
 4/41 anonim ***** válasza:

Mi köze van az SZDSZ-hez az LMP-nek?

Amúgy azért vagyok egyszerre jobbikos és LMP-s, mert ez a két párt az, amely nem a rendszerváltó pártok közé tartozik, hanem valóban hitelesek.


Ha már felhoztad ezt a témát, neked mi a bajod a fűvel? Ha legális lenne, sokkal jobb minőségű fűhöz lehetne hozzájutni, de megjegyzem, hogy ha már tudatmódosító szerekről beszélünk, az alkohol ezerszer veszélyesebb a fűnél, és az mégis legális! Ráadásul a marihuána sok betegséget gyógyíthatna meg - lehet, hogy pont ezért van betiltva...

2015. máj. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

Hogy mi köze van az Szdsz-nek az Lmp-hez?

Az a közük,hogy sok olyan ember aki régen Szdsz-s volt most hirtelen az Lmp-be politizál ott van pl.Bakáts Tibor,Tamás Gáspár Miklós stb.

Valamint a programjuk teljesen ugyan az,a Jobbik lenácizása,cigányvédelem,anitfasizmus,valamint TGM még tüntetett is az egyik cigánybűnöző mellett.

A Lmp ha tetszik ha nem egy baloldali-liberális párt a legabberráltabb deviánsok gyűjtőhelye.

Hogy mi a bajom a fűvel?

Nem konkrétan a fűre gondoltam az összes drog veszélyes és be kell tiltani őket.

Van benne valami,hogy orvosi célra is lehet használni de sokan nem emiatt ha nem azért használják mert menőnek gondolják és fiatalokra veszélyt jelenthet és káros is rájuk.

Az alkohol kultúrált mennyiségben nem vészes csak nagy mennyiségben káros.

2015. máj. 12. 21:07
 6/41 anonim ***** válasza:
72%

Nálam már az ellentmondás, hogy valaki jobbikos.

Sokkal beszélek, se se tudom fogni azt a katyvaszt ami ott van. Se ideológiailag, se gazdaságpolitikailag, se történelem szempontjából.

Még egységes kép, ideológia sincs. A lényeg a gyűlölet, mások okolása az elb.szott életükért, nyomorukért.

Árvalányhaj, matyóminta, rovásírás....

Közben a világ elhalad mellettünk.

Én nem 6 hanem ezernyi logikátlan dolgot, populista baromságot fel tudnék sorolni, de felesleges.

Aki nem tanul a történelemből újra átéli.

2015. máj. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
77%

Attól, hogy egy adott pártra szavazok, még lehetnek önálló gondolataim, esetleg olyanok is, amik szemben állnak a legsgimpatikusabb pártommal... Én pl Jobbikos vagyok, de semmi bajom a homokosokkal ameddig távol maradnak tőlem, semmi bajom a cigányokkal és a zsidókkal sem, mindkettőből van nagyon jó barátom is, mellesleg ők is jobbikosak, sőt még egy arab származású haverom is van... Férfiként én is fantáziálok róla, hogy egyszer majd veszálhatok két csaj közé, akik már lucskosra *** egymást...

Sőt fogyasztottam már marihuánát, szeretem a marihuána kultúrát, mégis mélyen legalizáció ellenes vagyok...

2015. máj. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
És nem tudok írni mobilon :) amit kihagytam, hogy ezekkel az "ellentmondásokkal" szerintem semmi gond nincs, amíg be nem vezetik a gondolatbűnt... Addig pedig marad a duplagondol, amit az oktatási rendszerünk belénk nevel...
2015. máj. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
Pártot nem szemellenzővel választok, mint ahogy a hozzáállásodból ítélve te elvárnád az emberektől, én a programjukat nézem, a hozzáállásukat, azt, hogy mit tesznek, hogyan kommunikálnak, esetlegesen milyen módon szólítják meg a népet. Ezeket tekintve számomra a jobbik áll a legközelebb. Attól, hogy a választékból őket választanám, nem jelenti, hogy mindenben egyet kell értenem velük...
2015. máj. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
Ja és 2 egymásra gerjedt csajjal nem azért csinálnám, mert jobbikos vagyok, hanem mert férfi...
2015. máj. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!