Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed Kálmán Olga...

Mi a véleményed Kálmán Olga stílusáról? Hol él ez a nő, hogy ilyen baromságokat hall?

Figyelt kérdés
[link]
2015. máj. 15. 21:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%

Most komolyan azt hiszed, hogy végig fogjuk nézni ezt a baromságot?

Inkább mondd, hogy mi a lényeg.

2015. máj. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%
Három betű: A, T, V. Nem kell csodálkozni.
2015. máj. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Pulitzer-díjas stílusa van.
2015. máj. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Az egyik legkiválóbb riporter. Nem hagyja, hogy a riportalany mellébeszéljen.
2015. máj. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
Ennek a nőnek elkelne egy jó kis megalázós szex, mert nagyon frusztrált és merev.
2015. máj. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon jól írta az előző, frusztrált és merev és személyes véleményem szerint egy kifejezetten aljas, ge*i nőszemély, aki beteges élvezetét leli abban ha másokat kínos helyzetbe hozhat, na nem mintha a sok retkes utolsó sz@rházi mocsadék politikus nem érdemelné meg.
2015. máj. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
ugyanolyan flegma valaki, mint szinte az összes, akiknek a pártját fogja
2015. máj. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%
Riporter. Az a feladata, hogy az embereket érdeklő kérdésekre kiszedje az interjúalanyaiból a választ. Egyébként a linkelt videóban elég jókat hallani. Rábírni egy kormánypárti képviselőt arra, hogy olyan kijelentést tegyen, hogy azért mennek ki az emberek külföldre dolgozni, mert itthon nincs olyan fizetés, ami egy megfelelő életszínvonalat eredményez, szerintem ez elég szép teljesítmény. Nem tudom, mire gondolsz baromság alatt.
2015. máj. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%
Nekem nagyon tetszett ez az interjú, inkább a fideszes hazudozás a témában kifogásolható számomra, ahogy a kivándorláshoz állnak.
2015. máj. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%

10-es válaszolő, miért kellene beverni neki? A legsötétebb és elvavakultabb fideszesek és jobbikosok mondják ezt, mert sérti az álomvilágukat, ha olyat kérdez/olyan helyzetbe hozza kedvenc politikusaikat, hogy kénytelenek kimutatni a foguk fehérjét.

Nem tudom, hogy milyen más indétékból akarna valaki megverni egy TV-s riportert.

Ha nem tetszik, ott a távirányító, át lehet kapcsolni a köztévére, ahol azért vannak a műsorvezetők/riporterek, hogy "udvariasan", alákérdezve, csillogó szemekkel feltegyék az előre megírt kérdéseiket.

Nekem meg ez a stílus nem teszik.

2015. máj. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!