Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti tényleg azt akarjátok hogy...

Ti tényleg azt akarjátok hogy ellepjenek az idegenek? A mi adonkbol tartcsuk el őket?

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 12:58
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
46%

Én nem.

Fogadják be őket a gazdag, gyarmatosító, kizsákmányoló országok. (Akiknek egyébként sok mostani afrikai konfliktus a számlájára írható.)


Egyébként érdekes. Már volt ilyen kérdés, akkor is leírtam.

A határon túl "rekedt" magyarok ellen heves tiltakozás volt. (Akik egyébként nem is akarnak Magyarországra jönni tömegesen, csak jelképesen fontos nekik, hogy a magyar állampolgárságot is megkaphatják.) De tök idegenek, teljesen más kultúrájú, mentalitású emberek meg jöjjenek, várjuk őket tárt karokkal. Nem is értem :S

2015. máj. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 tetro ***** válasza:
59%
mit jelent számodra kérdezö a mi adonkbol? Mert jo eséllyel a te szja-d nem fedezi azt amibe az államnak kerülsz. Az évi 400 millió forint meg amit évente a menekültekre költünk igen apró csepp a költségvetésbe. De mondjuk a te adodat ha nem a te manipulálásodra költené a kormány birkakonzultáció formájában, mert te hajlandó lennél gondolkodni, akkor kétésfél évre fedezve lennének a menekültek költségei.
2015. máj. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
55%

3: De itt nem csak a menekültek költségeiről van szó.

Szívesen élnél olyan határ menti településen, ahova özönlenek a menekültek? Én nem.

2015. máj. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
28%
Úgy látszik sikerült ismét igaz, egyenes, őszinte választ írnom, mert a szokásos 0%-ra való lepontozást megkaptam. Bocs srácok, de nem állok be az itteni többséghez bégetni, van saját véleményem is, aminek hangot fogok adni, történjék bármi is.
2015. máj. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 tetro ***** válasza:
28%

13.22

nem tudom te melyik kérdést olvastad, de ebben a költségekröl van szo.

amugy nem szeretnék több száz kilométert költözni a kedvedért de tölem lehetne a szomszéd utcában bármilyen intézmény menekülteknek. Söt árvaház is. Börtön van is nem olyan messze mégsem hömbölgök. Két utcányira meg hajléktalan szállo. És képzeld semmi bajom vele.

2015. máj. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
78%
2015. máj. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
77%
"tartcsuk"
2015. máj. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
88%
Én azt sem szívesen tartom el az adómból aki a "tartcsuk" szót leírja így.
2015. máj. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
79%

7: Hát igen, így könnyű, ha nem vagy érintett, mert a távolság "megvéd", meg "megszépít" mindent. Nem intézményekről van szó. Hanem az utcán lebzselésről.

Nálunk is van börtön, de még egyetlen rabbal sem találkoztam :) Nem lehet összehasonlítani a kettőt.

2015. máj. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 tetro ***** válasza:
12%

13.35

szerintem ahol én lakom annál az országban sehol sincs nagyobb afrikai koncentráció. És tényleg sokat lebzselnek az utcán. Mégis miért kéne hogy gondom legyen ezzel?

2015. máj. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!