Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti tényleg azt akarjátok hogy...

Ti tényleg azt akarjátok hogy ellepjenek az idegenek? A mi adonkbol tartcsuk el őket?

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 12:58
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
9%
Természetesen a menekültek ellátásban a mi adónk is benne van, és ez nekem sem tetszik. Azt a pénzt fordítanák inkább a magyar hitelkárosultak problémáira, ne ilyen bizonytalan hátterű idegenekre. Apropó, megkérdezte ettől a sok félbarbártól valaki, hogyha béke lesz az országukban, méltóztatnak hazamenni?
2015. máj. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
90%

Én nem akartam, de Antall, meg Orbán ideédesgette őket. Először magyarigazolvány, meg letelepedési segély, most meg egyszerűsített honosítás.

Lassan már nem tudsz olyan munkahelyen dolgozni, ahol ne volna egy-két erdélyi, felvidéki, kárpátaljai gazdasági bevándorló.


Elveszik a munkahelyeket a helyben születettek elöl.


Ez nem helyes! Menjenek vissza oda, ahonnan jöttek!



(ps.: az irónia azért veszélyes fegyver, mert a többség számára láthatatlan)

2015. máj. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
91%
#21:Ja,meg fordíthatnák az egészségügyre,miegymásra. Ehelyett inkább a haverok(meg persze a saját) zsebükbe tömködik,stadionokat építenek minden faluba(de ugyan kikkel töltik meg?).Az sem tetszik sokunknak.Viszont,ha azt vesszük,hogy milyen ütemben áramlik nyugatra a lakosság,tán még szükség is lehet rájuk.
2015. máj. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
91%
Itt mutatkozik meg leginkább a jobboldal képmutatása. Amíg másokat kell indokolatlanul és értelmetlenül elnyomni (vasárnapi nyitvatartás stb.), addig első helyen szerepelnek a keresztény értékek hagyományok. Az olyan dolgok viszont valahogy kimaradtak az ő Bibliájukból, mint a "szeresd felebarátod", vagy a "segíts az elesetteken.
2015. máj. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
9%
Akkor ezek az "elesettek" mondjuk Svédországban miért húzták le bizonyos "zónákban" a közbiztonságot?
2015. máj. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
91%
Én nem mondom, hogy a bevándorlás feltétlenül jó dolog és bátorítandó. De ha a vasárnapi bolbezárásnál meg a melegek vegzálásánál fontosak a keresztény értékek, akkor legyenek most is azok. A Biblia nem katalógus, hogy kiválogatjuk belőle, ami éppen tetszik, a többit meg elfelejtjük.
2015. máj. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
9%
Nézed meg mikor íródott a biblia, és vesd össze a mai állapotokat. Ennyi erővel az aranybulla is legyen irányadó a mai napig.
2015. máj. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem a Biblia,keresztény ember számára, örökérvényű kellene hogy legyen.Márpedig az Alaptörvény szerint,Magyarország keresztény ország.Ha ez igaz,akkor ugye(legalábbis az emberek döntő többségének) eszerint kellene a kérdéshez hozzáállni.Nem azt tapastalom,hogy így lenne.
2015. máj. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
0%

Én nem.


Vajon a liberósok milyen munkát akarnának adni nekik amikor lassan a magyaroknak sem lesz?


(És akkor még "erőforrások" is vannak.)

2015. máj. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 tetro ***** válasza:

12.48

döntsük már el miért utálják a bevándorlókat. mert ingyenélők akik élősködnek rajtunk vagy mert gazdasági bevándorlók akik elveszik a munkát. csak szeretném tudni, mert a kettő egyszerre lehetetlen...

2015. máj. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!