Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliak miért ellenzik...

A baloldaliak miért ellenzik a határontúli magyarok bevándorlását, ellenben minden nem magyar bevándorlását meg támogatják?

Figyelt kérdés

2004-ben a határon túli magyarok kettős állampolgárságáról tartottak népszavazást, 23 millió román - magyarral riogattak, kampányoltak. Ezt követően most "bevándorló vagyok" szöveggel akarnak szavazatokat szerezni.


Tovább megyek, máskor is, magyaros dolgokba előszeretettel rúgtak, teremtettek le minket "magyarkodás" címén egészséges nemzeti büszkeségét, ellenben Victor Pontát példa okáért, aki rendszeresen szidja, rúgja a magyarokat, valódi soviniszta, nevezik becsületes hazafinak. Vagy a magyar jelképek, az embereknek fontos dolgok kigúnyolásából sportot űznek, de külföldieket nem mernek szájukra venni.


2015. máj. 23. 16:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Mondtam: hogy "még jó hogy nem..."

-Ezeket sulykolta a baloldal, ez részben "beivódott"...

A többire válaszoltam.

2015. máj. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

2-es:

Sokan úgy gondolják: ha Szerbiából jöttél, szerb vagy, csak beszélsz magyarul.

Nem is alaptalanul, mert a déli városokban üzlet sorokat vettek meg szerbek, honnan szinte "kinézik" a magyarokat.

2015. máj. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 hollófernyiges ***** válasza:
2015. máj. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
66%
Mert gyűlölik a magyarokat.
2015. máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát látod, mivé lett ez az ország ennyi magyarral. teljesen logikus, hogy inkább ne magyarok jöjjenek.
2015. máj. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Sajnalatos hogy magyar, magyar ellen van,meg ha azok szegenyebbek is.
2015. máj. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
#13: Nem, nem én voltam, meg nem is láttam a kérdést, mert "csak" 4-5 napja regisztráltam, de mélységesen egyetértek azzal a kérdezővel, örülök, hogy másoknak is feltűnik, hogy az MSZP-sek és más álbaloldaliak hungarofóbok gyülekezetei.
2015. máj. 23. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!