Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan miért gondolják, hogy a...

Sokan miért gondolják, hogy a Jobbikosok buták és csórók?

Figyelt kérdés

Nálunk a családban mindenkire rájuk szavazott.

Vannak földjeink, illetve állattartó gazdaságunk.

Ne úgy képzelje el senki, hogy az alkalmazottak térdig járnak fekália szagú kertésznadrágban a piszokban, nem.Minden automatizált.


A földek egy része, a rendszerváltás után került vissza hozzánk, arisztokrata származásunk révén.

A többi részét meg szépen lassan megvásároltunk.Így, manapság több földdel rendelkezünk, mint a 30-as években.


Ami legjobban tetszik, hogy olyanok mondják, hogy csóró elkeseredett emberek vagyunk, akik tényleg nem állnak jól anyagilag, de sorra, dobozszámra szívják a cigarettát, meg az olcsó, rossz minőségű bort vedelik és az államtól várja a megoldást, hogy "majd a baloldal nyer és segít".


A másik, ami még a kedvencem, hogy olyan ember nevez engem butának, aki még egy felsőfokú OKJ-t is alig bírt megcsinálni.


A családom egy hónap alatt többet adózik az államnak, mint a legtöbb baloldali meg liberális 1 év alatt.



Oké, a Jobbiknak sok a hülyeség van a gazdaságpolitikai elképzelései között, na meg az iszlám tisztelete.

De, ezenkívül a többi mind jó bennük.



2015. máj. 24. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
41%

Világ a baloldal az elvakult hívei szerint:

Minél okosabb = minél neoliberálisabb

2015. máj. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem gondolják. Meghallgatják őket, és erre a következtetésre jutnak (a csóróságra nem).
2015. máj. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Mindenhol vannak hülyék.
2015. máj. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
89%

Minden párt szavazóit skatulyázzák. És persze többé-kevésbé igazak is, de mindenhol vannak kivételek.

PS: a butaság nem azon múlik, hogy kinek milyen végzettsége van.

2015. máj. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
nem kell foglalkozni velük.. nekem sulimba van egy angol lektor, a Jobbikot meg Magyarországot meg a Magyarokat szidja folyamatosan, valahogy nekem is meg kell oldani hogy ne idegesítsen fel annyira hogy bántsam, de néha majdnem elszakad a cérna de egyszer betöröm a fejét.. na mindegy a lényeg hogy hagyjad nem érdemes foglalkozni vele :)
2015. máj. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

"és az államtól várja a megoldást, hogy "majd a baloldal nyer és segít"."


Mondja ezt egy olyan, akinek az állam a segge alá tolta mi azaz az állampolgárok vagyonát! Nekem a belem fordul ki az ilyen emberektől!

2015. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"Mondja ezt egy olyan, akinek az állam a segge alá tolta mi azaz az állampolgárok vagyonát! Nekem a belem fordul ki az ilyen emberektől!"


Bezzeg, amikor kollektivizáltak a haverjaitok, az jó volt, ugye?

2015. máj. 24. 13:55
 8/10 anonim ***** válasza:
25%

"A családom egy hónap alatt többet adózik az államnak, mint a legtöbb baloldali meg liberális 1 év alatt. "



Akkor annyira okosak mégsem vagytok, mint amilyennek hiszitek magatokat.

2015. máj. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert az ilyenek azt hiszik, hogy aki a törpepártjaikra szavaz, és azt a maszlagot tolja mint ők az tanult, mindenki más aki nem az meg nem.
2015. máj. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én elég ha a megnyilvánulásaikat látom.

"Megdöglötök cigányok"

"A hazaárulok lámpavason fognak lógni"


Meleg ellenes törvény bevezetése.

Zászló égetések.


Szerinted ezek értelmes emberek cselekedeti ?

Na ezért gondolom h buták.

2015. máj. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!