Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy érte el a Jobbik, hogy...

Hogy érte el a Jobbik, hogy vidéken még az MSZP-s szavazók is átpártolnak hozzájuk?

Figyelt kérdés
Minden provokáció nélkül kváncsi vagyok csupán, milyen kampánnyal vagy ígéretekkel ért el olyan eredményt, hogy sok faluba már az emberek 90%-a rájk szavaz.
2010. febr. 26. 12:12
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem a balos érzelmű emberekkel van a baj, hanem az MSZP elnevezésű nomenklatúrával. Nekem egy balos sem az ellenségem, de a mai MSZP-t el kell kergetni, mert nagyon kártékonyak.
2010. febr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
itt borsodba pl azért szavaztak oda mert nagyon sok a cigány és valamennyire alternatívát éreznek benne.
2010. febr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
3%
Mert van az mszp-nek egy olyan rétege, amelyik napi rendszerességgel ráélvez kádár jános portréjára, életük legnagyobb élménye, hogy egyszer a balatontoszodi kisz üdülőben három forintért ettek parizeres zsemlét, és a hülye pincér rosszul adott vissza, így egy fröccsöt is ihattak mellé, továbbá betegesen gyűlölnek mindenféle kisebbséget, és most, hogy a Párt nem emelte meg a nyugdíjukat az infláció negyvenszeresével, mennek át a jobbikhoz, mert ott legalább cigányozni lehet.
2010. febr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Mert van az mszp-nek egy olyan rétege, amelyik napi rendszerességgel ráélvez kádár jános portréjára, életük legnagyobb élménye, hogy egyszer a balatontoszodi kisz üdülőben három


Te normális vagy?

Mi a f kell sértegetni másokat?

Te szélsőségesebb vagy mint a legelvakultabb Jobbikosok.

De nincs is igazad, mert akkor sokaknak volt lehetősége a Balatonra menni kedvezményesen, ma meg már ez a lehetőség sem létezik. A vállalti szociális kedvezmények meg nem csak a kommunizmusra jellemzőek, hiszen pld a Japán liberalizmus pontosan erről híres. Csak nem kellene ennyire elvakultnak lenned.

2010. febr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

Jahh még annyit!


A jövedelem elosztásnak van sokféle lehetősége.

A múltrendszerben ilyen volt a kedvezményes üdülés.

Ma az lenne a normális ha az emberek a bérükbe kapnák meg.


De sem ez, sem az, nincs, hanem a nagytőke még a bőrt is lehúzza az emberekről!


Akkor mi is a jó szerinted.


Egy " szélsőséges"!!!

2010. febr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
34%
Csak éppen a japánoknál a foglalkoztatottak 20-40(!!) százaléka nem alibimunkát végzett, és nem csak állása volt, hanem munkája is. Rendszerint épp azoknak a legnagyobb a pofájuk, akik egy harmincfős brigádban végeztek el olyan munkákat, amire kellett volna 20 ember, vagy két gép. De amúgy, nem vagyok igazságtalan: van egy olyan réteg, ami talán számára jogosan sírja vissza azokat az időket, mert az élete első 20-30 évében nem tapasztalt mást.
2010. febr. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
50%
Én ezt baloldaliként egyszerűen nem értem. Komolyan gondolkodom rajta, hogy alakítok egy szociáldemokrata pártot, mert el nem tudom hinni, hogy ezek az emberek értik is, kik azok, akikre szavaznak, és miért.
2010. febr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
90%
gondolom a japánok nem is azt keresték hogy hogy lehetne semmit se csinálva eléldegélni.
2010. febr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett nagyon törni magukat, a MaSZoP már elásta magát anélkül is. Szerencsére.
2010. febr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
Az MSZPFIDESZ erte el azt, hogy az emberek nem szavaznak rajuk. Hazudnak, csalnak, lopnak es kozben zsigolyozzak a nepet. Akinek ez nem tettszik az a Jobbikra szavaz.
2010. febr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!