Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik régen keresztény volt?

Ak0sgfx kérdése:

A Jobbik régen keresztény volt?

Figyelt kérdés
Sok ember azt mondja, hogy a Jobbik régen keresztény volt, de aztán átment az iszlám vallásra. Én is keresztény vagyok, de én nem vagyok Jobbikos, és nem támogatom a baloldali és a jobboldali pártokat, és nem támogatom a Hit Gyülekezetét sem. Akik tudják hogy a Jobbik miért ment az iszlám vallásra, azok elmondhatják a választ az én kérdésemre.

2015. máj. 27. 12:13
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
84%
Nektek ez a hobbitok hogy itt provokaltok? Mar miert lenne a Jobbik iszlam vallasu?
2015. máj. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
46%

,,Nektek ez a hobbitok hogy itt provokaltok? Mar miert lenne a Jobbik iszlam vallasu?''


Erre kapják a Fizetést, csak megélni akarnak :D

2015. máj. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:
Én független vagyok! Nem vagyok olyan mint Kész Zoltán, Rig Lajos, Tétényi Éva, Simicskó István és nem vagyok olyan mint Novák Előd!
2015. máj. 27. 13:19
 14/47 anonim ***** válasza:
100%

a "keresztyén" szót, ha szélsőjobbostól hallod, az esetek nagy részében úgy kell értelmezni, hogy nem zsidó, nem iszlamista, a homoszexualitást betegségnek tekintő emberek


a valláshoz meg Krisztus tanításaihoz általában nincs sok köze, ezzel most nem fikázni vagy provokálni akarok, de aki nem vak, az látja, hogy így van


és nem a Jobbik nem lett iszlamista, továbbra is keresztyének

2015. máj. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:
A MIÉP is keresztény volt :D Nem baloldal, nem jobboldal, hanem keresztény volt a MIÉP.
2015. máj. 27. 13:20
 16/47 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Ha Vona Gábor nem mondta ki volna az iszlám vallást"


Az Mohamed volt, azért erős túlzás őket összehasonlítani :)

Amúgy mikor és hol "mondta ki"?

2015. máj. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
63%

Köztudot ,hogy a jobbik iszlámok.

És nem szereti az Izraelországot. :'D


Viccen kivül:


Kérdező! A 6-osban teljese egyet értünk.

Én is utálom a politikát.


Ám kérdésedre válaszolva:


A jobbik sosem volt keresztény. :D

Max. Divat.

Ám a jobbiknak vallásilag nincs szilárd álláspontja.

2015. máj. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
56%
Szilard allaspontja van. Keresztenyek.
2015. máj. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
75%
Tudnám, hogy ha utálod a politikát, mi a fsznak foglalkozol vele. Ez olyan, mintha bemennék az étterembe, rendelnék egy lecsós csirkét, aztán utálkozó pofával, hangosan pfujjogva enném meg, jelezve, hogy mennyire utálom.
2015. máj. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező, lökjél már valami forrást. Jobbikos vagyok, de még nem jött körlevél, hogy vegyem fel az iszlám vallást (pedig pogány vagyok). Amíg valami hitelessel nem tudod alátámasztani, ez addig csak egy egyszerű hazugság marad.
2015. máj. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!