Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbik régen keresztény volt?

Ak0sgfx kérdése:

A Jobbik régen keresztény volt?

Figyelt kérdés
Sok ember azt mondja, hogy a Jobbik régen keresztény volt, de aztán átment az iszlám vallásra. Én is keresztény vagyok, de én nem vagyok Jobbikos, és nem támogatom a baloldali és a jobboldali pártokat, és nem támogatom a Hit Gyülekezetét sem. Akik tudják hogy a Jobbik miért ment az iszlám vallásra, azok elmondhatják a választ az én kérdésemre.

2015. máj. 27. 12:13
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
51%

Hali szinten muszlim vagyok es #28 hozzaszolo! :d


Teljesen egyetertek az elozo valaszoval en is kb ezt irtam

2015. máj. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
46%
Az előző két választ elolvasva ki erem jelenteni, hogy a muszlimok a világ legbarbárabb és leggyűlölködőbb malackái.
2015. máj. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
21%
Ezt eddig is tudtuk.
2015. jún. 1. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
63%

"Az előző két választ elolvasva ki erem jelenteni, hogy a muszlimok a világ legbarbárabb és leggyűlölködőbb malackái."


Két ember hozzászolása alapján itélsz meg másfél milliárd embert. Inkább te vagy a barbár és a gyülölködő. Az sem biztos hogy ez a kettő tényleg muszlim.

2015. jún. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
66%

"Két ember hozzászolása alapján itélsz meg másfél milliárd embert. Inkább te vagy a barbár és a gyülölködő. Az sem biztos hogy ez a kettő tényleg muszlim."


Bezzeg azt észre sem vetted, hogy minden Jobbik szavazót lerasszistáztak. Ez miért kerülte el a figyelmed? Ez nem probléma igaz? Annyira primitív amikor kettős mércét alkalmaztok.

2015. jún. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Logikusan nem minden jobbikos rasszista, csak az egy kicsit vicces szokott lenni, amikor nagy hangon tiltakoznak a rasszista és náci bélyegek miatt, aztán ugyanabban a mondatban cigányoznak és zsidóznak egy jót. De ők nem rasszisták. Én meg nem szeretem a fagyit, de minden nap eszek egy kartonnal.
2015. jún. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
Te meg az alapjan az 50 hangoskodo skinhead alapjan iteled meg az egesz szavazotabort (nem tudom hany ember) akiket a tvben latsz meg forumokon mocskolodnak. Mitol is vagy te jobb akkor mint azok akik zsidoznak meg ciganyoznak?
2015. jún. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe a hozzászólás első részét.

De segítségképpen: jobbikos és nem rasszista: nem rasszista. Jobbikos és rasszista: rasszista.

Ha pedig a jobbikon belül tényleg kisebbségben vannak a második kategóriát képviselők, akkor a többi józan gondolkodású feladata lenne az ellenük való felszólalás, a tőlük való elhatárolódás. Ha nem szólalnak meg, honnan tudjam, hogy léteznek?

2015. jún. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

"Bezzeg azt észre sem vetted, hogy minden Jobbik szavazót lerasszistáztak. Ez miért kerülte el a figyelmed? Ez nem probléma igaz? Annyira primitív amikor kettős mércét alkalmaztok."


Egy szóval sem mondtam hogy minden Jobbik szavazó rasszista. Ez biztos hogy nincs igy, márcsak azért sem mert én is a jobbikra szavaztam és nem vagyok rasszista :)

2015. jún. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:

Aha :D mekkora vicc


Akkor most pontosan ki a celotok? Hogy szeressuk muszlimkent az ISIS-t akik jaratjak a muszlimokat ezerrel, es te is pont miattuk iteled el az iszlam vallast? Vagy a skinheadek-et akik faji megkulonboztetest alkalmaznak: tehat primitiv modon, azokat utaljak akik nem abba szulettek mint ok.. Vagy nem ugy neznek ki mint ok. Egyebkent ez szamomra a vilag ket leggusztustalanabb dolga. Es a Betyarsereg, Magyar Garda? Nehogy nekem valamelyik elkezdje nekem itt bemeselni hogy ok nem alkalmaznak ilyeneket..

Minden jobbikos gyulesen arpadsavos zaszlot lobogtatnak, nagy magyarorszagot hirdetnek. Szoval aki a jobbikra szavaz az tudja mire szavaz. Persze van a masik resze, akik csak azert szavaz rajuk mert utalja a cigányokat. Na az egyenesen a sullyeszto. Nekem is voltak cigany barataim. Es vannak rendes roma emberek is.



Szoval lehet a muszlimokat mindennek elhordani,mig nem olvasod az eredeti Korant, nem ismered a muszlimokat szemelyesen, mondhatsz barmit....

Cigannyal, magyarral ateistaval keresztennyel zsidoval ugyanugy elbeszelgetnek mig nem terdel bele a magan eletembe, vallasomba pl. Charlie hebdo

A muszlimok gyulolik a charlie-t a francia karikaturistak szerinted nem? Akkor miert rajzoltak Mohammed kaorikaturat , es provokaltak a muszlimokat?

Mikor Torockai es a tobbi skinhead bementek egy koszovoi taborba, olyanokat mondtak a muszlimoknak, hogy ,,mit kerestek itt? Ti csak bevandorlok vagytok menjetek el innen!',,

Ekkor az egyikojuk elkezdett visszaszolni nekik kesobb azt nyilatkoztak Torockaiek hogy ezek a muszlimok kulturaiba benne van. Aha talan nem a skinheadek kezdtek el az egesz provokaciot? Es milyen alapon bantanak meg kulfodi embereket, akik becsuletesen dolgoznak? Ok talan nem emberek? De komolyan ezeknek a borfejueknek annyi eszuk sincs mint egy marek homoknak, de tenyleg. Mintha ok az emberek azt valasztjak ki hogy mibe szulessen bele de komolyan. Es miert ne utaljuk a terroristakat akik miatt stigma rakodott az iszlamra? Miert ne utaljuk karikaturistakat?


Nem tudom ti mit ugraltok itt, ezt mind indokolt is. Kar is az idot pazarolni olyan nepre akinel meg eszebe jut az olyan hogy pl. Muszlim=terrorista. Mikor szazszor meg lett mondva Tv-ben, eloadason, interjuban, hires muszlim embereken kereztul hogy NEM!


Aha szoval igen, a muszlimok a vilag leggyulolkodobb es barbarabb nepe. A magyar ember meg tokeletes mint a Coca cola! :D

2015. jún. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!