Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kitöltötted a nemzeti konzultá...

Kitöltötted a nemzeti konzultáció a bevándorlásról kérdőívet, és ha igen milyen válaszokkal?

Figyelt kérdés

2015. jún. 1. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem, mert ez nem volt konzultáció.
2015. jún. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Meg se kaptam még... :D
2015. jún. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Én rá tökmagoztam, annak tökéletes volt :D
2015. jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem, mert nem lehetett olyan választ írni rá, amit akartam.
2015. jún. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

Én is kimaradtam, de egyáltalán nem veszem zokon.

Az én levelezési címlistámon sem szerepel egyetlen Orbán Viktor sem.

2015. jún. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak ezt a kérdést:

"Egyetért-e Ön a magyar kormánnyal abban, hogy a bevándorlás helyett inkább a magyar családok és a születendő gyermekek támogatására van szükség?"

És áthúztam a 3 választ, helyette beírtam, hogy "NEM B+, DÖGÖLJENEK MEG A GYEREKEIM NEKEM FONTOSABBAK AZ ILLEGÁLIS BEVÁNDORLÓK"

Így, csupa nagy betűvel, nehogy félreértsék vagy valami.

2015. jún. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ki ! Beírtam, hogy nem szeressük a bevndórlókat, mer meghekkelik a magyar oldalakat, meg elszívják a levegőt, lelakják a földet és felrobbangassák a plázákat.


Foganatossíccsanak intézkedéseket, mert amit brüszel csinál az kevéske.

2015. jún. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

A válaszok a pozitív irányba vannak csúsztatva: kétféle válasz van az "egyetértek" mellett és néha a maradék egy is a semleges válasz mellett: "Nem tudtam", "Nem fontos", "Nem értek egyet" stb. Hiányzott, hogy nincs olyan, hogy "maga a kérdés hülyeség".


A kérdőív első kérdése "erősödő terrorcselekmények" és "terrorizmus térnyerése" lesz golyócső alatt, ezt 3 kérdéssel gyorsan összefüggésbe hozza a bevándorlókkal (nem, nem azért menekülnek, mert az országukban van a terrorizmus, hanem mert ők a terroristák - nyilván), pontosabban a >megélhetési< bevándorlókkal. Pszichológia, erősíteni kell az ellenszenvünket. Egy kérdés sugallja, hogy Brüsszel nem lát összefüggést: tehát Brüsszel rossz (lesz kérdés vele kapcsolatban).


Kifejezetten tetszett, hogy rögtön ezután a képembe nyomott egy "tényt", hogy a megélhetési bevándorlók törvénytelenül lépik át a határt - ezzel azt sugallva, hogy kizárólag törvénytelenül és kizárólag megélhetés miatt jön az összes. Már innen tudtam, hogy a következő kérdésben is "megélhetési bevándorló" - azaz sikeres agymosás után az összes bevándorló - lesz a fókuszban, és igen, annak kapcsán, hogy elvehetik-e a munkahelyem. És mint >megélhetési< nyilvánvalóan elveszi, ráadásul az előző kérdésben sugallt >tény< miatt mindenképpen egyet kell értenem. Nagyon cseles!


A józan ész (és az előző két kérdés) azt diktálja, hogy minden további kérdéssel is egyet kell érteni (hacsak nem terroristák vagy megélhetési bevándorlók vagyunk), ezzel a korábban mentálisan megnyomorított ember tudatalattija felismeri, hogy a kormány tényleg a lehető legjobb lépéseket teszi meg. Kivéve egy kérdésben: nem kell támogatni a terrorista országokat, elég őrizetbe venni a bűnözőket és visszaküldeni oda, ahonnan jöttek. Ja és ha már itt vannak, dolgozniuk kell, természetesen.


ÉS! Egy sikeres nemzeti konzultációban kell a végére egy abszolút triviális, könnyen megemészthető választási lehetőség az abszolút nemes és a nyilvánvaló rossz között; azaz szükséges, hogy a költségvetést lezsugorítják az átlagválasztó szintjére, biztatva, hogy: "Igen, Ön ért hozzá":


"Egyetért-e Ön a magyar kormánnyal abban, hogy a bevándorlás helyett inkább a magyar családok és a születendő gyermekek támogatására van szükség?"


A "bevándorlás" szót helyettesíthetjük akármivel: stadionokkal, boltbezárással, internetadóval, röghöz kötéssel vagy például nemzeti konzultációval. Lehet, úgy többen kitöltenék.

2015. jún. 2. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A rendelkezésemre álló pár évtizedet szeretem értelmes dolgokkal tölteni. Erre is ezért írok röviden.
2015. jún. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én úgy küldtem vissza, hogy minden kérdésre azt írtam hogy nem értek vele egyet, de aztán azt mondták többen, hogy nem kellett volna visszaküldenem egyáltalán...
2015. jún. 2. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!