Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen vitamint adtok 3-4...

Milyen vitamint adtok 3-4 éves gyereketeknek, és miért pont ezt választottátok?

Figyelt kérdés
Kislányom eddig kicsattant az egészségtől, nem is adtunk neki semmilyen immunerősítőt. Mióta elkezdte az ovit, azóta sokat betegeskedik, ráadásul mostanában alig eszik zöldséget-gyümölcsöt, ezért adnék neki valamit, de annyiféle van, hogy tanácstalan vagyok.
2013. febr. 14. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Én már sokfélét adtam a lányomnak! Cebion,Béres csepp,Béres Actival kids,most Jutavit multivitamint kap gyerekeknek valót.
2013. febr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És miért használtatok már ennyifélét? Nem váltak be, vagy csak kíváncsiságból?
2013. febr. 14. 22:47
 3/8 anonim ***** válasza:

3,5éves a kislányom,és nem volt egyikkel sem gond csupán "szeretem a változatosságot"!:)

Cebiont 3éves koráig kapta,utána az Actival kidet. A Jutavitet most elsősorban az ára miatt vettem,mert 45db van benne és 1200ft volt. Papír szerint 4éves kortól adható,de a patikában azt mondták hogy mehet neki,mert nagy gyerek.:D

A Béres cseppet meg szedte az egész család,de mi felnőttek most Jutavit multit szedünk felnőtteknek.

2013. febr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én Béres cseppet és Cebiont adok a fiamnak. Nekünk bevált. Tavaly egyszer volt beteg, az idei tanév alatt is csak egyszer hiányzott. Én azért ezt választottam, mert a Béres csepp étvágy javító is, a fiam nagyon kis soványka.
2013. febr. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Cebion 2x multit adok, és nem tudom, miért, biztos ezt ajánlotta a gyógyszertáros. Mondjuk a Béres gyerekvitamint (nemtom hogy hívják pontosan) szívesen kipróbálnám, valahogy bizalomgerjesztőek a Béres vitaminok, nem tudom, biztos jó a marketingesük! :)
2013. febr. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Multi Tabs Immuno-t kap a kiscsoportos fiam.

Mi többet is kipróbáltunk, nem használtak, ez bejött, mártavaly is kapott egy felet minden nap októbertől áprilisig.

Ha beteg, akkor nem adok, hanem Sinupret+Cebion C-vitamin.

2013. febr. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én Forever Kids-et adok a fiamnak.

Mi is sokfélét kipróbáltunk, volt amelyik semmit sem ért, volt amelyik jó volt, de a gyereknek nem igazán ízlett. Ez most mindenféle szempontból megfelel. Kicsit húzós az ára, de a gyógyszer még többe kerül.

2013. febr. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, átgondolom, melyikkel kezdjük :-)
2013. febr. 17. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!