Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem indítanak magyar...

Miért nem indítanak magyar befektetők országos, ingyenesen elérhető kereskedelmi televíziót, mely a "magyar értékeket" közvetítve működik?

Figyelt kérdés

Néhány kérdéssel lejjebb volt téma, hogy az RTL Klub június 4-én is többet foglalkozott a holokauszttal, mint Trianonnal. Az RTL Klubról úgy általában rossz az emberek egy részének véleménye, szennycsatornának nevezik, balliberálisnak, cionistának, retektévének.


Felmerül a kérdés, hogy ma amikor Magyarországon a digitális földi sugárzású rendszeren bárki indíthat országosan, ingyenes elérhető tévécsatornát, mi az oka annak, hogy még mindig az RTL Klub a legnézettebb tévéadás és egyetlen magyar vállalkozó, vagy befektetői csoport sem lát abban fantáziát, hogy elindítson egy új csatornát vagy a már meglévő kormánypárti hírcsatornák valamelyikét általános csatornává alakítva (hírTV, Echo TV) ingyenessé tegyék mindenki számára.


Az így kialakításra kerülő csatornán végre tényleg a magyarok problémáival lehetne foglalkozni, lehetne ismeretterjesztő sorozat Trianonról, készülhetne egy a magyarok életviteléhez közelebb álló napi sorozat stb.



2015. jún. 6. 11:48
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

"18-as! Én azt írtam: "az egyik legnézettebb magyar csatorna, ahol politikai témákkal foglalkozik!" Vagyis, aki a hiteles politikát akar nézni, az itt jut hozzá a legtöbb politikai műsorhoz. Nyílván"


Ad1, van másik aki megelőzi (pl atv)


Ad2, kinek mi a hiteles? Mindenkinek az a hiteles amit hallani akar.

2015. jún. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező! Igazad van! Én is sokszor gondolkodtam már ezen, de látod vannak akik lehurrogják, sajnos sok a gáz agymosott magyar, akiknek a butító félelemkeltő filmek meg a k...ák kellenek!


Amúgy gyanítom, hogy ha valaki akarna ilyet csinálni, azht ellehetetlenítenék, hatalmilag nem engedélyeznék!


A másik dolog meg az, h azoknak a dolgozói is megvesztegethetők, és így azok a csatornák is átalakulhatnak szennycsatornává!


Nagyon jó az ötleted, hogy holokausztot hagyjuk a p...ba, és inkább a Trianont, meg más dolgokat! Sajnos az elkorcsosult magyaronak, nincs hitük, nem is érdekli őket pozitív dolgok!


Hidd el ebben az országban bármi jó dolgot meg lehetne valósítani, csak a politikusok miatt nem megy, meg akik hagyják, beletörődnek.


Én tuti tennék egy tv-t a falu, város közepére mindenféle hírrel a világból, h az embereknek kinyiljon a csipája mi megy körülöttük! Meg munkahelyeken is heti másfél órában filmet nézetnék a világ dolgairól, meg fórumot tartatnék!

2015. jún. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

"másrészt a "magyar" befektetők többsége nem magyar érzelmű, csak a profit hajtja őket, nem a magyarság tudatának felemelése. Sajnos, ez van."


Nagyon így van! Akik kultúrát meg értéket tudnának teremteni, azok, művészek, meg kutatók lennének, de látjátok, hogy a tudósokat is lefizetik, rossz célokra, meg lehet korcs dolgokra is azt mondani h művészet...


Akik emberi tv-t tudnának csinálni, azonak nincs rá pénzük, mert nem erőszakosak, nem sunyik, nem tudnak úgy érvényesülni.Lehetnek okosak, határozottak, jól szervezettek, de a sunyik, meg az erőszakosak leseprik őket a pályáról sajnos....:(

2015. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%

"Én tuti tennék egy tv-t a falu, város közepére mindenféle hírrel a világból, h az embereknek kinyiljon a csipája mi megy körülöttük! Meg munkahelyeken is heti másfél órában filmet nézetnék a világ dolgairól, meg fórumot tartatnék!"


Ezzel megint az a probléma, hogy egy oldalról mutatja be. Lehet azt mondani, hogy biza ez az igazság, de miért is az lenne? Mert ott azt mondják amit egyesek hallani akarnak? Ez tipikusan annak az esete, hogy a többi hazudik, mert hát annak nem úgy kell lennie, mert az a média amit én nézek az nem így adja elő. Bár arra már nem gondolnak, hogy lehet az a média meg azért úgy adja elő, mert nekik azaz érdekük, hogy megmutassák: a nyugat gonosz... ja meg a zsidók, egytől egyik, még a földműves is, aki napi 26 órában van a földeken, hisz zsidó.

Mindig 2 véglet van... nagyon ritka a független média. ÉS az ilyen echo tv és társai egyáltalán nem azok...

2015. jún. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
47%

Kedves kérdező !

Most komolyan te akarod megmondani hogy mit csináljonak ?

Milyen jó műsorok kellenének, kérek egy ötletet !!

2015. jún. 14. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!