Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik a kedvenc magyar...

Melyik a kedvenc magyar focicsapatotok és ki a kedvenc magyar focistátok?

Figyelt kérdés

2013. júl. 12. 22:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
haverom egyszer kicibált egy videoton -fradi meccsre, mindig az a 2 ember futkározott akihez közel volt a labda, a többiek sétálgattak fel-s alá, számomra akkor ott meghalt a magyar foci.
2013. júl. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

F.A.F

Mindenki tudja, hogy a Mennyei a legerősebb bajnokság a világon! Többi mind biszem-bsz.om liga...

Csak az MB1!!

2013. júl. 12. 23:18
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a Ferencváros játszik a legszebben, habár nem vagyok fradista. A Győr egy fos, nem tudom, hogy sikerült bajnokságot nyerniük. Aztán lehet, hogy a Honvéd is javul, de a Celik ellen nem lehetett kivenni. A kedvenc focistám pedig Hajnal Tamás. Bár az utóbbi időben a válogatottban is gyengélkedik, és a Studtgardtban is(remélem jól írom) a cserepadon, vagy a tartalékok között van. Ugye most lesz majd magyar válogatott a Filip Holender, hát kíváncsi leszek rá. 18 éves, úgyhogy még csak az U21-be fog menni, de pár év múlva lehet, hogy a 2016-os EB-kijutásért fog küzdeni a felnőtt csapatban.
2013. júl. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Thac forever, 7.osztály kiesők vagyunk.


Focistám: Magam.


Második: Böde Lőőőő ÉÉSS ... Mókus..

2013. júl. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Stadionbú ki?
2013. júl. 13. 00:39
 6/13 anonim ***** válasza:
Attól még hogy csak 18 éves Holender attól még játszhatnak a felnőtt válogatottban. Az nem azt jelenti hogy csak az U válogatottakba hívhatják be.
2013. júl. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Persze, de olvastam, hogy amint meglesz a magyar állampolgársága, kap egy meghívót az U21-be. Ha lenne rá valami szabály, akkor pedig U19-esnek kéne lennie.
2013. júl. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Filip Holender tehetséges.
2013. júl. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Thorgelle alias Air Xanyi
2013. júl. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
MINDENKI BAL.ASZ!!!!!!!!!!!!!!
2013. nov. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!