Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a különbség egy magyar...

Mi a különbség egy magyar focicsapat edzése illetve egy olasz-holland-német focicsapat edzése között? Mit csinálnak ők, hogy jobbak mint mi?

Figyelt kérdés
Miben másabb például az edzés? Mert azt jól látni,hogy kondiban sokkal erősebbek mint mi.Mit gondoltok mitől lehet ez? Ők is emberek és hús vérből vannak de annak valami oka kell,hogy legyen annak,hogy akár legutóbb egy Bate Boriszov is simán fizikálisan felülmúlta a Lokit. Köszönöm a válaszokat előre is!

2012. aug. 19. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs tapasztalatom! A Gera egyszer azt nyilatkozta,hogy sokkal intenzivebb edzések vannak,de egyik se hosszabb 70 percnél,idény közben.Egy kapus a nevét sajnos nem tudom,pedig amikor kiment rögtön elkezdtek rá izmot pakolni.Én ennyit tudnék hozzá tenni.Tulajdonképpen ezeket se én mondtam.
2012. aug. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sokszor csak úgy tűnik, hogy a fizikumon áll vagy bukik egy meccs, pedig rengeteg minden múlik a mentális felkészítésen is. Nem mindegy, hogy egy csapat hogyan teljesít nyomás alatt, milyen megoldásokat választ kiélezett helyzetekben, egyáltalán mennyire teszi oda magát.


Egyébként ha nagyon sarkos akarok lenni, egy olasz-holland-német és egy magyar edzés között a pénz a legnagyobb különbség. Minimum kétszer akkora stáb foglalkozik a játékosokkal, fejlettebb edzőközpontokban, minőségibb étrenddel és sportorvosi ellátással. Ezek mind-mind fontos részei a tréningeknek, és rengeteg kiadással járnak. Üdv., Z!

2012. aug. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Istvan Gombasz válasza:

Az edzesek intenzitasaban van kulonbseg.Ha mindig minimum 100%-ot nyujtasz het kozben ,akkor hetvegen is kepes leszel annyit nyujtani.Kulfoldon ez elengedhetetlen mert oriasi a konkurencia.Magyarorszagon ez kissebb es ezert az edzon mulik,hogy tudja kihozni a jatekosbol a maximumot.Az utobbi 25 evben sajnos ez nem sikerult.Manapsag viszont elindult valamiPersze az mar baj ha valakit motivalni kell arra,hogy allandoan 100%-ot nyujtson.Elvileg ez a hobbija.Marpedig a hobbinkat mindig maximalis erobedobassal vegezzuk.Csakhogy nalunk a kozeg sem volt eleg egeszseges az utobbi evtizedekben.Egy-ket gol utan sztarocska lesz valakibol.

A lenyeg az ,hogy a mentalitason mulik minden.Kezdve a jatekos mentalitasatol ,az edzo mentalitasan at mindazok mentalitasaig akiknek koze van a csapataink eredmenyehez.

2012. aug. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!