Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne ha minden diszkó és...

Mi lenne ha minden diszkó és szórakozóhely csak éjfélig lenne nyitva?

Figyelt kérdés
Szerintem jobb lenne, valamint a kormány működtetné őket hasonlóan a nemzeti dohányboltokhoz.Valamint akit a rendőrök éjfél után az utcán találnak, azt egyszerűen hazakísérik, ennyi.
2015. jún. 8. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a fiatalok már 6 kor elkezdenének inni.
2015. jún. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Ez már diktatúra kategória (véleményem szerint).
2015. jún. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Az lenne, hogy egy csomó embert megfosztanának a szórakozási lehetőségtől, meg egy csomó kisvállalkozást az ilyenkor bejövő bevételtől.
2015. jún. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Semmit nem adnék a mostani kormány kezébe, a trafikokat is visszavenném tőlük.

A rendőrök meg a bűnözőkkel foglalkozzanak, ne a holdkórosokkal.

2015. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 szántóvető ***** válasza:
96%
a következő szint hogy piát csak jegyre lehetne venni,napi 3 sör vagy 1 feles lenne a norma 2 napra..
2015. jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Ha te ilyen kis antiszoc p*öcs vagy, semmi közöm hozzá, zárkózz be a kis zugodba, de felnőtt embereknek ne akard már megszabni hogy mikor meddig lehet kint az utcán...
2015. jún. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem értem mi ezzel a problémád. A legtöbb nagyobb szórakozóhely messze van nyugodt lakóhelyektől tehát zavarni nem zavarnak a zajok, legalább is engem. meg ugye most hogy itt a nyár, egyre több helyen vannak kisebb szabadtéri rendezvények stb... ilyenkor ez a megszokott. Oké hogy a sok részeg fiatal akik nem bírnak már magukkal este 10 kor szabályozni kellene őket ezzel az eggyel nem is lenne probléma, de aki normálisan tud szórakozni, az szórakozhasson szabadon ameddig csak akar.


Én személy szerint rohadtul nem vagyok az a nagy bulizós fajta, nagyon ritkán járok el bulizni, de én másokat nem fosztanék meg a bulizástól. Én a házibulik, meg a laza baráti összejöveteleket részesítem előnyben, ha így szabályozva lenne minden akkor engem nem igen érintene, de akkor is azért felháborodnék, mert ezzel ugye minden második házban lenne valami házibuli és az sokszor nagyobb zajjal meg balhékkal jár mint ha egy sima szórakozóhelyen lennének az emberek.


Az apósomnak van kocsmája és elég jól megy neki, sok bulizó fiatal megy be hozzá előtte alapozni meg van hogy ott is ragadnak, és nincs ebbe semmi rossz szerintem.

2015. jún. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
És miért is lenne jó, hogy nem tudnánk szórakozni?
2015. jún. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Am ez lehet, hogy jó lenne, mert akkor hamarabb érnék haza és nem lennék annyira másnapos. Egyébként ugyanaz lenne mint most, csak minden esemény 4 órával korábban történne.
2015. jún. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nemzeti disco? Jó ötlet. Egyből építhetnének a létesítmény mellé egy nemzeti óvszer boltot is, ahol egy 3 órás pszichológiai teszt dönti el, hogy ki kapja a lyukas gumit.
2015. jún. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!