Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ki lesz a kormányp...

Szerintetek ki lesz a kormánypárti erő,2018-ban?

Figyelt kérdés
szerintem tuti a jobbik, le is lehet vezetni, hogy miért.

2015. jún. 9. 17:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Akik pusztán a véleményemért pontoznak le - hogy nem lesz egyik párt sem önmagában kormányképes, így koalíció lesz - 2018-ban, ha igazam lesz, jár nekik egy emberes s*ggberúgás!


Ha pedig tévedtem, fizetek mindenkinek egy sört.

2015. jún. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Jobbik, meg a Fidesz egyetértenek ugyan pár dologban, DE a fidesz támogatottsága folyamatosan csökken, kb 150ezer erdélyi szavazatot kapott, ami nem sok de látszik hogy küszködtek, legutóbb már messze volt 2/3mad. Jobbiké meg emelkedik, még ha nem is nagyon. LMP-t tartom még esélyesnek, de ő nem lépne koalícióra jobboldali párttal.
2015. jún. 9. 20:18
 13/14 anonim ***** válasza:

"Persze ehhez még kell egy-két fideszbotrány (és akkor már a varázsrezsicsökkentés hatása sem lesz az igazi), és az is hogy a baloldal ne tudja magát összekaparni."


Ez vicces! Ez kellene ahhoz, hogy a Jobbik nyerjen? Saját erőből nem megy? :D


Ha a jelenlegi politikai helyzetet vesszük figyelembe, akkor szerintem Fidesz-Jobbik lesz, de egyedül egyik sem fog tudni kormányt alakítani...na lesz aztán a patthelyzet! Persze addig sokminden történhet...ha a baloldal összekaparja magát egy hiteles jelölttel, meg programmal, vihet pár szavazatot!

2015. jún. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Eggyütt-PM-DK ezek megbuktak, összefogva se tudtak annyit összegyűjteni, hogy bennt legyenek, az a csoda hogy az MSZP még stagnál.
2015. jún. 10. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!