Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jogosan ítéli el az ET Magyaro...

Jogosan ítéli el az ET Magyarországot, hogy mekkora rasszizmus van, miközben ma is meghalt egy ártatlan magyar adófizető ember? Állítólag itt üldözik a cigányokat.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2015. jún. 12. 20:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

5: Cigányok már támadtak rám az utcán. Magyarok még egyszer sem. A cigányokat ha meglátom az utcán bepánikolok, mert félek, hogy agyon vernek és kirabolnak (nem alaptalan a félelmem). A magyarokkal nem vagyok így.


Rasszista vagyok? Lehet, de pont leszarom. A statisztikák engem igazolnak. Ráadásul olyan embert még nem láttam, aki szerette volna a cigányokat. Még a dolgos cigányok is megvetik a saját "fajtájukat". Vajon miért?

2015. jún. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
ET haza b**meg!
2015. jún. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
72%

"Sokkal sokkal több a vadállat. Szóval ha meglátok

egy hordát közeledni, akkor átmegyek az utca

másik oldalára. "


Hidd el belapus is átmegy, sőt, soha nem költözne be egy átlag cigánysorra, de be se merne menni.

Fotelharcos level 1000000.

2015. jún. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
56%

"Magyarországon él kb. 800 ezer - 1 millió cigány nemzetiségű ember.Ha egyikük bűncselekményt követ el, mind az 1 millió bűnöző ?"


Nem. De nem az egyikük követi el a bűncselekményt, hanem a 90%-uk! Neked is kinyírná az egyik a szüleidet, megnézném mennyire maradnál liberális! A nagy helyzet az, hogy csak 1 millióan vannak, mégis szinte minden nap megölnek egy ártatlan embert. Ez a helyzet, ha pedig az Európai tanács annyira védi őket, akkor fogadja be, mert a gonosz magyarok túl rasszisták hogy itt maradjanak. Úgy látszik. Aztán ha ők sem bírják, majd akkor járjon a szájuk. Európai tanács... röhej. Mit tanácsol? Azt, hogy még jobban hagyjuk magunkat? Aztán meg majd jönnek a külföldi vélemények, hogy mekkora cigány banda vagyunk. Hát nem is csoda, ha nem engedik cselekedni ellene a magyart.

2015. jún. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"nem az egyikük követi el a bűncselekményt, hanem a 90%-uk!"


Forrás?


"A nagy helyzet az, hogy csak 1 millióan vannak, mégis szinte minden nap megölnek egy ártatlan embert."


Forrás?


"Jogosan ítéli el az ET Magyarországot, hogy mekkora rasszizmus van, miközben ma is meghalt egy ártatlan magyar adófizető ember? Állítólag itt üldözik a cigányokat."


A kettő független egymástól. Vagy mondhatjuk úgy is, hogy párhuzamosan létezik mindkettő. Igen, vannak ilyen és olyan esetek is sajnos. :(

2015. jún. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"nem az egyikük követi el a bűncselekményt,

hanem a 90%-uk!"

Forrás?

"A nagy helyzet az, hogy csak 1 millióan vannak,

mégis szinte minden nap megölnek egy ártatlan

embert."

Forrás?"



Minek a forrás?

Közel áll a valósághoz, amit leírt.

De ha szerinted nem, akkor mutass olyan falut, ahol a többség nem büntetlen előéletű.

Csak egyet mutass!:)

Mert nekem ez a bizonyítékom, hogy a cigányok többsége bizony bűnöző.

2015. jún. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Jaj, már megint te?

Egy kis memóriafrissítés: kértelek már párszor, hogy akadj le rólam.

Különben sem kellett volna beleszólnod, nem a te válaszodra reagáltam.

Ezt a "mutass már..."- h.lyeséget meg már letárgyaltuk egyszer, nem vagyok hajlandó többször időt pocsékolni arra, hogy leírjam, miért hibás az elgondolásod.


Várom a válaszokat az _eredeti_ "címzettől".

2015. jún. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Igen, még mindig én.

Mivel szokás szerint ezzel a marhasággal dobálózol, hogy "forrás, forrás???"

Neked nem elég forrás az, hogy senki nem tud mondani Magyarországon olyan települést, ahol a romák java ne lenne börtönviselt?

Köztük te se(ez a legnagyobb röhej).

Sőt, Szlovákiában se tudtok mondani.

Pedig van pár ezer település.

Ez csak a te gyerekes kifogásod, hogy ha nincs forrás, akkor valami nem is létezik(az általános tapasztaltot meg valahogy nem akarod figyelembe venni).

Szal nem értem akkor milyen választ vársz itt bárkitől??

2015. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Komolyan nem bírtad volna ki, hogy ne írj?

Na, figyi, most utoljára. Lassan olvasd el, és többször, hátha akkor végre megérted:

1. NEM LÉTEZIK országos szintű felmérés, ami alapján helye lehetne annak a kijelentésnek, miszerint a romák 90%-a bűnöző, sem annak, hogy a "romák java börtönviselt".

2. Néhány kivételtől eltekintve NEM LÉTEZNEK helyi szintű felmérések sem, amikre alapozni lehetne.

3. NINCS olyan, hogy "általános tapasztalat", mert ahhoz a kb. 3200 település többségéről kellene KORREKT infóval rendelkezned.

(Nem mellesleg le merném fogadni, hogy az általad "ismert" vagy inkább ismerni vélt települések még az 1%-ot sem érik el, és azokról is csak szóbeszédből hallottál valamit Józsi bácsiktól és Mari néniktől, ill. olvastál negatívumokat hozzád hasonlóaktól a neten. Ha mégsem, akkor hajrá, írd a listát azokról a településekről, amelyeken megbízható adatokkal rendelkezel, település neve, romák száma, ebből börtönviseltek számszerűen vagy százalékos arányban.)


Ja, még egy, csak hogy tudd: Az azóta is mély hallgatásba süllyedt válaszoló másik állítása is kb. ugyanolyan messze van a valóságtól. Ha "szinte minden nap" megölnének egy embert, akkor ugyebár közel 365 gyilkosság lenne az országban évente; ezzel szemben KB. 140 volt pl. tavaly, ami nem kevés, de az általatok feltételezettnek mindössze ~ az 1/3-a. Szintén hamis az az állításotok, hogy mindezeket romák követték volna el.


Szóval nem tudom, ti egyszerűen csak nem vagytok hajlandóak szembenézni a tényekkel (nézz utána a "kognitív disszonancia" fogalmának), vagy matekból/logikából voltatok felmentve.

2015. jún. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

1.Arról sincs felmérés, hogy Magyarországon hány táncoló kutya van, mégis ki merem jelenteni, hogy településenként 1% alatti lehet az arányuk.

Gondolom te ettől is tartózkodsz, mert hát nincs róla felmérés.

2.Nem a szóbeszéd, hanem a helyi KMB-s, valamint más rendőrök mondták nekem.

De a romák se nagyon tagadják, hogy voltak már börtönben, illetve, hogy javarészük börtönviselt.

Van, ahol kb a komplett falu, ha a férfiakat nézzük.

Felsorolni meg nehéz lenne, elég sok van.

Másrészt írtam már ki kérdést ezzel kapcsolatban, senki nem tudott írni olyan települést, ahol a romák nagyrésze ne lenne bűnöző.

2015. jún. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!