Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jogosan ítéli el az ET Magyaro...

Jogosan ítéli el az ET Magyarországot, hogy mekkora rasszizmus van, miközben ma is meghalt egy ártatlan magyar adófizető ember? Állítólag itt üldözik a cigányokat.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2015. jún. 12. 20:21
1 2 3
 1/21 belapus ***** válasza:
52%
Nem az a rasszizmus, ha egy bűnözőt elítélnek, hanem az, ha egy csoportot bélyegeznek meg egyetlen elkövető miatt.
2015. jún. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Ha csak egyetlen elkövető lenne, nem bélyegeznék meg az egész csoportot. Ok-okozati viszony.
2015. jún. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%
Magyarországon nem üldözik a cigányokat. Bár azt elismerem, hogy igény az lenne rá.
2015. jún. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
29%
Az ET azt se tudja, hogy milyen rendezvényen van, bohócok gyülekezete.
2015. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 belapus ***** válasza:
31%

Magyarországon él kb. 800 ezer - 1 millió cigány nemzetiségű ember.Ha egyikük bűncselekményt követ el, mind az 1 millió bűnöző ?

Ha ez igaz, akkor minden magyar nemzetiségű is bűnöző - köztük te is -, mert biztosan van legalább egy magyar - bárhol a világon - aki törvénytelenséget követett el.

2015. jún. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

5: és azt mivel magyarázod, hogy 8-10-50-100 fős hordában járkálnak, kötekednek, gyilkolnak


mert ezt magyarok nem csinálják ám sem cigánnyal sem magyarral


VÁLASZOLJ!!!!!!!!

2015. jún. 12. 20:59
 7/21 belapus ***** válasza:
33%

Mi értelme ?

Ha nem érted, hogy 1 ( 8-10-50-100 ) miatt nem lehet megbélyegezni 1 milliót agy akár 10 milliót.

2015. jún. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 belapus ***** válasza:
43%
Még valami.Természetesen az is rasszizmus volt, amikor Ausztriában kiírták a boltokban, hogy "Magyar, ne lopj!"
2015. jún. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%

"Ha nem érted, hogy 1 ( 8-10-50-100 ) miatt nem lehet megbélyegezni 1 milliót agy akár 10 milliót."


Itt nem egy alapján bélyegeznek meg.

De látom nagyon tetszik, szal akkor mutass nekem akkor olyan falut, ahol 1 cigány büntetett előéletű és ez alapján ítélik el a falu többi cigány lakosát az emberek:)

Én meg sorolok "pár" olyat, ahol a helyi kmb rendőr szerint 18 év felett kb 70% a börtönviseltek aránya:)

2015. jún. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Kedves belapus, inkább mondják rám, hogy rasszista vagyok (ami amúgy nem vagyok), mint hogy kórházban vagy rosszabb esetben a temetőben végezzem. Képzeld tudom, hogy nem minden cigány vadállat, hogy sok köztük a művelt, kedves, dolgozó, normális ember. DE! Sokkal sokkal több a vadállat. Szóval ha meglátok egy hordát közeledni, akkor átmegyek az utca másik oldalára. Egyszerűen azért mert féltem az épségem és az életem, ezért inkább nem várom meg, hogy kiderüljön melyik csoportba tartoznak.
2015. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!