Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti hogyan kezdenétek bele egy...

Ti hogyan kezdenétek bele egy politikai mozgalom felépítésébe?

Figyelt kérdés

Nagyon elkezdett érdekelni a politika és 23 évesen szerintem elég fiatal vagyok hozzá, hogy idővel beletanuljak.

Mondjuk kezdetben érdemes lenne indítani egy netes közösséget, ahol leírhatnám a gondolataimat, vitatkozhatnék másokkal és tagokat/híveket szerezhetnék?


2015. jún. 14. 18:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem leírhatod...
2015. jún. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is tisztázni kell mik a főbb célok:

- hatalomra jutni és lopni, mint a többiek

vagy

- értelmesen a fejlődés útjára lépni és egy virágzó országot teremteni ebből a szemétdombból.


Ha a második, akkor kezdd azzal, hogy keresel egy szimpatikus országot, mert a magyarok nem fogékonyak a komoly és értelmes dolgokra. :D

Ha az első, akkor legalább jó helyen vagy, ezzel nem kell vesződni. Szerintem hozz létre egy kisebb oldalt, csinálj neki facebook profilt, terjeszd az igét, keress célközönséget, próbálj megszólítani legalább két réteget: a fiatalokat és a nyugdíjasokat..

2015. jún. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!