Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az elmúlt 4 évben a Fidesz...

Az elmúlt 4 évben a Fidesz miért nem lépett fel az Mszp ellen radikálisabban?

Figyelt kérdés
Ők is látták mi megy az országban..,sztem keményebb fellépés kellett volna az Mszpvel szemben,akkor talán nem tudtak volna ennyit lopni!!Vagy netán nekik is csurrant-cseppent a jóból?
2010. febr. 28. 20:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ÉS a jobbik mit tett??????

Semmit! Pedig már az ep-ben is bennt vannak...

Ugyanannyi lehetősége volt a jobbiknak is mint a fidesznek. Egyikőjük sem volt kormányon. Mindkét párt javaslatait elhajtotta az mszp.

Olyan hülye kérdéseitek vannak... A vicc az, h. még el is hisztitk, h. igazatok van keves jobbikosok...

2010. márc. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

"Kedves kérdező! Te hol éltél az elmúlt 4 évben? Ha a fidesz nem lett volna már nem lenne Magyarország..."

Én is itt élek M.O.-n,de semmit nem láttam a Fidesztől amivel megakadáláyozná az Mszp lopásait stb..!Egy példát mondjál amiben a Fidesz fellépett a 4 év alatt az Mszp ellen!Még a titkositási törvény megszavazásánál is együtt szavazott az Mszp-vel..,vajon miért?!

2010. márc. 1. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!