Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a megoldás az ország számára?

Mi a megoldás az ország számára?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a pártkérdésre. Rengetegen mondják, hogy elegük van a mostani pártokból, jó lenne már egy új.


Gondolkozzunk: Most egy vidéki kisvárosban élő, vagy faluban élő megszavazná az új pártot? Egyáltalán tudná, hogy léteznek? Ha igen, akkor rászavazna?


Én már nem egyszer hallottam azt, hogy kis pártra nem szavaznak, mert tapasztalatlanok, meg kicsik, meg nem vehetőek komolynak, úgyse nyer stb....


Akkor mi a megoldás?


2015. jún. 14. 21:56
1 2 3
 1/21 Ozmium42 ***** válasza:
Úgy kell egy új párt, mint egy falat kenyér.
2015. jún. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De hát nem szavaznának az új pártra se, mert "kicsik"
2015. jún. 14. 21:59
 3/21 anonim ***** válasza:
69%

Nem a kicsiség a lényeg, hanem az, hogy erőtlennek látják az emberek.

Ha például a kis párt élén megjelenne egy olyan szónok, mint Hitler, aki habzó szájjal és kivörösödött arccal üvöltözne szónokolna, akkor kb. 1-2 hónap alatt ismertek lennének és mindenki róluk beszélne, az pedig erősen megdobná a renoméjukat, így úgy tűnne, hogy mindenki őket támogatja, ezért egyre többen szavaznának rájuk.

2015. jún. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%

Az a baj, hogy tételezzük fel van egy új párt:


A magyar ember kire szavaz? Aki többet ad a szavazatáért + aki nagyobbat ígér. Ez a többség!


Ha ez a párt olyan lenne, mint amilyen kéne, akkor a valósat mondja és alig szavaznak rá.


Ha meg beáll a hazudozásba, akkor olyan, mint a többi párt.



Először az embereknek kéne értelmesen/felelősségteljesen gondolkodni/cselekedni, utána jöhet egy új párt

2015. jún. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Gondolj csak bele.

Itt van az LMP, mint egy kis párt, akik nem is nagyon tudnak megnőni, mert nincs bennük dinamizmus és nem látják az emberek, hogy valóban tenni akarnának valamit.

Sokan nem is ismerik őket, akik pedig igen, azok kb. annyit tudnak, hogy környezetvédők. Erre pedig nem nagyon lehet politikai pártot építeni.

2015. jún. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Hát ez nem valószínű. Akkor se szavaznának rájuk szerintem. Eleve honnan tudnák meg az emberek, hogy léteznek?

m1-ből? Onnan biztos nem.

2015. jún. 14. 22:08
 7/21 A kérdező kommentje:
3-masnak válaszoltam.
2015. jún. 14. 22:09
 8/21 anonim ***** válasza:
69%

Hidd el, egy szókimondó, ordítozós figura pár beszéd után már benne lenne a hírekben.

Onnantól kezdve pedig már közbeszéd tárgya lenne a pártjával együtt.

2015. jún. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%

LMP, a legértelmesebb párt, de sajnos egy rétegpárt és az értelmiségiekre mennek rá. Nem egyszer hallottam, hogy az LMP rövidítése sok okos szerint Liberális Magyar Párt XD


Am amíg ilyen szavazók vannak, addig mit akarunk?


https://www.youtube.com/watch?v=8ALKq4tVuUQ


https://www.youtube.com/watch?v=GqX94CZykZo


https://www.youtube.com/watch?v=P8pI7iEJ-d8

2015. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
44%
Itt ajobbik. csak fel kéne már fogni hogy nem antiszemita és nem rasszitsa meg egyébszarságok. Meg főleg nem szélsőjobboldali
2015. jún. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!