Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy nemzeti konzultáció...

Egy nemzeti konzultáció (levélben véleménykérés) 1 milliárd Ft, ennek az árát meddig lehetne minimalizálni?

Figyelt kérdés

Szerintem ez nagyon jó módja annak hogy az emberek véleményt nyilvánítsanak kérdésekben, és szerintem jó lenne ha minél több ilyen lenne, mert akkor akit érdekel a politika, azok maguk tudnának dönteni fontos kérdésekben.


De irtó sok 1 milliárd forint egy ilyen akcióra. Ezt az összeget nem lehetne 50 millió alá csökkenteni? Végül is annyira nem kellene költséges legyen egy ilyen akció. Mi ebbe a drága?



2015. jún. 16. 19:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Le lehetne minimalizálni nullára, mert semmi értelme, a kormányt nem érdeklik a vélemények. A válaszokról sem hallottam még soha, hogy közzétették volna, néha megeresztik, hogy mennyien visszaküldik, aztán sosem hallunk róla többet. A kérdések pedig eleve manipulatívak, hogy gyakorlatilag anarchista gyerekgyilkos terrorista vagy velük szimpatizáns vagy, ha nem a kormány által preferált válaszokat jelölöd meg. Akár kitöltve is küldhetnék, hogy csak visszaküldeni kelljen.
2015. jún. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!