Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miben jobb most a magyar...

Miben jobb most a magyar emberek élete, mint Gyurcsány idejében?

Figyelt kérdés
Konkrétan én semmivel sem élek jobban mint akkor, sőt bevásárlásnál sokkal üresebb a kocsi mint akkor, meg akkor még nyaralni is el tudtunk menni, most meg egyáltalán nem tudunk már 4-5 éve. Csak mindenhol ezt hallani, hogy most mennyivel jobban élnek az emberek mint Gyurcsány idejében. Én ennek az ellenkezőjét tapasztalom a saját bőrömön.

2015. jún. 17. 00:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%

Akkor ugy kellett vna kerdezned,hogy miben rosszabb?

Mindenben sokkal rosszabb, mint gyurcsany alatt volt , csak most gyenge az ellenzek

2015. jún. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Nekem jobb most. Angliában.
2015. jún. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Nehogy mán asziggyétek, hogy attól függ kit látsz a tévében többet. :D A világ változik, meg a bábok a parlamentben.
2015. jún. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
13%
Gyurcsány hagyta hogy eladósodj harminc-negyven évre, és az államot is eladósította. Most azért nincs pénz, mert az ő sarát kell visszafizetnünk.
2015. jún. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a nincs pénz és a rosszul elköltött pénz között sok a különbség. Amúgy 2006-ban is ezzel kampányolt a FIDESZ, hogy "Rosszabbul élünk, mint 4 éve", de az emberek mindennapi szinten nem ezt érezték, pedig akkor még nem volt választás előtti két hónapban rezsicsökkentés.
2015. jún. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
78%
Én tényleg nem akarok most állást foglalni itt, de őszintén megmondom, hogy nem látok sok különbséget az akkori és a mostani anyagiak között. A mi családunk talán egy picivel jobban él, de tényleg minimálisan.
2015. jún. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
Hogy mivel jobb? Napjainkban ebben az országban egy szorgalmas gázszerelő is milliárdos lehet. Hol volt ilyen Gyurcsány idejében?!
2015. jún. 17. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
A többségnek sokkal rosszabb. Gyurcsány NEM adósította el sok évre az országot, a Fidesz viszont igen. A sok Államkötvény mind adósság, Paksról jobb nem is beszélni.
2015. jún. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Koplárovics Béci ***** válasza:
13%

Nekem úgy igazából nem változott az életem. Lehetne jobb is és rosszabb is. Mondjuk engem (még) nem kellett mentegetni, sem devizahitelem nem volt, sem irreális befektetésem. Viszont várnám a "sohe meg nem mentettek" jutalmát. Nyilván sosem lesz ilyen, csak a nemgondolkodókat jutalmazzák, ők "értékesebbek"...


"Gyurcsány NEM adósította el sok évre az országot"


Csak mindenkivel felvetette a devizahitelt... Meg csak úgy magától lett több, mint 10 000 milliárddal több az államadósság. Az IMF-től sem vett fel hitelt, ugye?


"A sok Államkötvény mind adósság"


Gyurcsányék talán ki sem adtak államkötvényt? Az IMF-hitel nem adósság? Jelenleg az államkötvény kamata már alacsonyabb, mint az IMF-hitelé volt. És mellesleg kötelező megszorítás sincs miatta...


Értem, hogy neked nagyon rossz most, de elvakultság nem csak akkor baj, ha Orbán felé irányul. Ha ellene, az ugyanolyan rossz.

2015. jún. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
6%
Egyaránt fos ez is,meg az is.Akkor se,meg most se él meg a becsületes ember.
2015. jún. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!