Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem unjátok már ezt a demagóg...

Nem unjátok már ezt a demagóg ballibsizést?

Figyelt kérdés

Napok óta ez megy, van néhány felhasználó (gyanítom igazából csak egy, de az végtelenül korlátolt), akik szó szerint f*ossák magukból ezeket a kérdéseket, amik annyira ostobák, hogy az valami hihetetlen. A témájuk 100%-ban a bevándorlós-plakátos gumicsont és olyan elképesztő demagógiával rágják le ezredszerre, hogy ahhoz képest egy gyűlöletbeszéd egy Kossuth-díjas előadó műve. Ezek a kérdések valami olyasmit próbálnak felvázolni, hogy a bevándorlás pártiak magyargyűlölő, gonosz verebek, akiknek az egyetlen céljuk, hogy telepumpálják az országot bevándorlókkal, hogy ezzel is szétroncsolják az országot, megsemmisítsék a kultúráját és rákényszerítsék a magyarokat a bevándorlók, javarészt a muzulmánok kultúrájára és mindeközben a gonosz multikultúralisták meg jól megszedik magukat pénzzel és a zsíros kis mancsaikat összedörzsölve röhögnek azon, hogy Magyarországból egy hatalmas menekülttábor lesz. Ez a demagóg hülyeség hogy képes megfogalmazódni bármilyen emberi lény fejében? Tisztában vannak a tranzitország jelentésével? Vagy ezek csak trollok, akik a feszültségkeltésben lelik örömüket?

Tavaly ugyan ez volt, csak akkor a sorkatonasággal csinálták ugyan ezt itt, akkor arról szólt az összes kérdés, hasonlóan idióta módon.


2015. jún. 18. 10:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
11%

Egy ország legelemibb joga, hogy eldöntse, kit enged be a határain. Ha az Európai Unió nem kényszerítene ránk életszerűtlen szabályokat, akkor Magyarországon nem lennének menekültek; akik itt vannak, azokat már mind hazaküldtük volna. – Csak azért nem tudjuk hazaküldeni őket, és csak azért kell beengednünk őket, mert az uniós szabályok erre kényszerítenek bennünket. Ezért vagy vissza kell venni nemzeti hatáskörbe a bevándorlás kérdését, vagy meg kell változtatni a közös európai szabályokat. Ez lesz a járható út, hiszen a legfrissebb uniós koncepció, a brüsszeli kvótarendszer az eredeti formájában megbukott.


Akik Szerbián keresztül Magyarországra érkeztek, javarészt Görögországnál léptek be az EU területére. Mire tehát Magyarországra érnek, már nem politikai menekültek, hanem megélhetési bevándorlók, mert nem olyan országból érkeznek, ahonnan el kellene menekülni. Azt a döntést, hogy Magyarország kit enged be közülük, nekünk, magyaroknak kell meghozni, és ezt a megélhetési bevándorlóknak is meg kell érteniük.


Az Európai Parlament elítélte a bevándorlás ügyében indított nemzeti konzultációt. A DK, a Párbeszéd Magyarországért Párt és az MSZP üdvözölte az Európai Unió ítéletét.


Folyamatosan érkeznek hazánkba a migránsok. Embercsempészeket is fogtak el. A rendőrök napi 500 határsértőt tartóztatnak fel.

2015. jún. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
66%
Még hányszor másolod be ezt az ökörséged, bérkommentelőkém?
2015. jún. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
83%
Semmi értelme nincs a nagy büdös semmi közepén egy darabka kerítésnek, ez semmit nem fog megoldani, de erről a tényről remekül el lehet terelni a figyelmet azzal, hogy egymásnak uszítják a jobboldalt meg a baloldalt :)
2015. jún. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
11%
12-es! Annyiszor másolom, ahányszor kell, hogy megértsék, miről van szó! Magyarországról van szó, tehát nem mindegy, hogy akik itt élnek ebben az országban, hogy milyen életre szavaznak! Vannak, akik tudatlanságból szavaznak saját maguk ellen, és vannak, akik tudatosan! Ezek azok, akik tudatosan megtévesztik a tudatlanokat, ők a balliberális oldalhoz tartoznak! Mert nekik érdekük, hogy Magyarország szétrohadjon! Nekem viszont érdekem, hogy Magyarország élhető ország legyen, sok millió állampolgárral egyetemben! Ugye most már érted, miért másolom be ugyanazt mindenhova? És te vajon mit csinálsz, ha nem folyamatosan Magyarország lerohadásáért másolod a hazugságaidat?
2015. jún. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
90%

"Nekem viszont érdekem, hogy Magyarország élhető ország legyen"

Akkor sürgősen kellene még pár dolgozó ember (akik esetleg pont bevándorlók), mert már most is kevesebb ember dolgozik, mint amennyi nem, és ez az alacsony születés és erős kivándorlás miatt csak rosszabb lesz.

2015. jún. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Rubicon87 ***** válasza:
58%

Szóval minél többször másolod be a demagóg libsiző dumád annál több megértésre talál? Érdekes. Tudom hogy a fajtád úgy érzi megvan a joga arra hogy eldöntse hogy mi a jó válasz egy szavazáson és mi a rossz. Ezt az ilyen ostoba címkézéssel próbáljátok világgá kürtölni mint például


"Ezek azok, akik tudatosan megtévesztik a tudatlanokat, ők a balliberális oldalhoz tartoznak! Mert nekik érdekük, hogy Magyarország szétrohadjon!"


de ez ettől még nem lesz igaz. Ez csak a szokásos demagóg duma. Az pedig amit folyamatosan mantrázol csak részigazság. A menekültek ellátását a legendával ellentétben nem egyedül a kormány finanszírozza mivel javarészt uniós pénzből történik a magyar rész vállalás kb 10-12%.


A Dublini eljárást sem ártana átolvasnod hogy ne csak a féligazságokkal és fals infókkal bolondítsd a népet.

2015. jún. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, sztem itt te vagy a legdemagógabb. Ezek után még azt sem tartom kizártnak, hogy az említett kérdéseket, te teszed fel - provokáció céljából.


Már leírták páran a véleményüket, engem csupán az zavart, h az általad kiritizált mondatokat, demagóg módon környezetükből kiragadva vázolod fel. Ezek után védhető ellenvéleményt nem írsz, max egy olyasmi, teljesen félreértelmezhetőt, hogy "Tisztában vannak a tranzitország jelentésével?".

A kérdésed tipikus demagóg provokáció, jól jellemzi, hogy az első 85% az általad kritizált csoport mondandójának ironikusan naiv elferdítése, majd utána pár szavas személyeskedés következik.

Értem én, h valaimvel bajod van, de akkor azt meg kéne fogalmazni normálisan, nem csak pampogni. Pampogni akarsz, menj le a kisboltba, ott a nyuggerek gyakorlatilag reggeltől estig pampognak valamin, pedig nekik aztán igazán nincs rossz soruk.

Ha el akarod érni a célodat ahhoz viszont előbb kell felkelni, tanulni egy kis érvelést, és TÁJÉKOZÓDNI, hogy ne mondj hülyeségeket, mert úgy az álláspontod igazán nehezen védhető.


Hogy mik ezek a hülyeségek? Csak néhányat ragadok ki: "Tranzitország" ez abból a szempontból igaz, h nem ide jönnek alapból, de a jófej nyugati EUs országok ide küldik őket vissza. Azaz végérvényben itt lesznek. Nem kell tudósnak lenni ahhoz h lásd h mi ennek a vége. Egyébként a kérdés megírása előtt egy bármilyen (!) olasz portálra kattintasz, tájékozódhatsz a helyzetről.

Arról is, hogy a franciák, lezárták az olasz határt. Jó lenne ha lezárnák az osztrák határt?

És megjegyezném az olasz sajtóra már nem lehet ráhúzni h ez "Orbán műve" hiszen nekik nem érdekük...


A másik meg h nem vagy tájékozott, én sehol nem láttam olyanokat akik szerint a bevándorlás pártiak CÉLJA hogy szétroncsolják az országot. Az más, h hülyeségből végülis ezt érnék el. A bevándorlás pártiakkal az embereknek egyetlen bajuk van: hogy nem a saját véleményüket mondják, hanem amit a balliberális média a szájukba ad. Innen eredhet, az általad megunt "demagóg ballibsi" kifejezés sztem. Valószínűleg hallottad jópárszor - ennek lehet oka is van :)

2015. jún. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!