Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed erről, ami a...

Mi a véleményed erről, ami a Jobbik programjában van benne?

Figyelt kérdés

A TV2 és az RTL KLUB koncessziós jogát felfüggesztjük, és arra érdemesebb, az alapvető emberi és nemzeti értékeket

szem előtt tartó csatornáknak adunk lehetőséget a földi sugárzásra.

A koncessziós díjból befolyó összegből a helyi és kisközösségi televíziók, rádiók működését támogatjuk.


2010. márc. 1. 13:07
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
62%

13:24, 13:27


igazatok van, szavazzunk az mszpre és fideszre ők sose csaptak be minket és mindig tisztességes politikát folytattak!

2010. márc. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
70%
Nem hiszem el, hogy megtehetik, de ha igen, akkor ugyanúgy lejáratják az országot (és saját magukat), mint a többi programpontjukkal. Vegyék tudomásul, hogy Magyarországon sokféle vélemény és igény van, és ne próbálják lenyomni a többség torkán a sajátjukat. Csináljanak saját turultévét és vigyorogjanak benne reggeltől estig, de hagyják azokat is élni, akik nem kíváncsiak rájuk.
2010. márc. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
53%

Csak úgy mondom neked, kiskoromban, a KOMMUNIZMUSBAN(!!!) imádtam tévét nézni. Pedig nem vagyok ma se kommunista.


De mégis, érdekes, sőt értékes műsorok voltak. Játékos fizikaórától kezdve Négyszögletes Kerekerdőig meg Mátyás király meséig, Deltától a magyar történelmi filmekig. A kommunizmusban!!


Viszont tudod mit, a gondolkodó magyar emberek 100%-ának tele van a t.öke azzal amit manapság a tévében lenyomnak!

Engem nem érdekel a Máúnika, engem nem érdekel a Győzike, meg hogy melyik ZSnek mekkora jachtja van, meg a gyerekemnek se akarom a Dragonball szennyeket mutogatni! Ha értelmeset nem bírnak sugározni, akkor inkább ne legyen semmi!

De biztos vagyok benne, hogy tudnának, ahogy a kommunizmus alatt is tudtak...

2010. márc. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

13:33-asnak igaza van abban, hogy régen sokkal több olyan műsor volt, ami tanított is. Az is igaz, hogy manapság elég sok az olyan műsor, aminek semmi értelme nincs, de sokkal többen nézik azt, mint nem. Viszont én akkkor sem értek egyet azzal, hogy ezeket szüntessük be, mert akkor hol marad a szólásszabadság. Ha ők úgy gondolják, hogy jobbat és minőségibbet tudnak csinálni nyitva van a lahetőség, indít egy csatorát, és majd a közönség eldönti, hogy mit akar. Ha laza semmitmondó programokra vágyik, akkor a régit nézi, ha nagyotmondó és esetleg tartalmas a másik, akkor azt fogja nézni, és majd eldől, hogy ki szerez és tart meg több nézőt.

Én nem tartom magam igénytelennek és butának se, de van úgy, hogy egy hosszú nap után nem szeretnék semmi komolyat csak egy idétlen amerikai filmet, aminek a végét vagy nem látom, vagy reggelre nem is emlékszem rá.

2010. márc. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
65%

A szólásszabadság már a holotörvény óta nincs sehol...

Ma is diktatúra van, méghozzá egy aggresszív (de pénzes) kisebbség diktatúrája.

Övék az összes média, és a nép azt nézi, mert NEM TUD MÁST.

2010. márc. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

13:24es vagyok


félreértés, az mszp és fidesz programjáról és viselkedéséről is meg van a (negatív) véleményem...


és eszem ágában sincs elmenni szavazni

2010. márc. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Ne akarják már megmondani,hogy mit nézhetek,és mit nem?

Ha rajtuk múlna,csak hazafias történelmi filmeket,műsorokat nézhetnénk?Na meg azt,hogy miként masíroz fel, és alá a Gárda?:o

2010. márc. 1. 14:14
 18/27 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező: most meg csak azt nézheted, ami erkölcsileg rombol, ami pusztít, ami rossz. De ez még a kisebb gond az rtl klubbal meg a tv2-vel.

A nagyobbik baj az, hogy szánt szándékkal, tettenérhetően rombolják mindazt, ami megmaradt magyarnak. Például mikor letiltják a focimeccs közvetítést, mert véletlenül egy Nagymagyarország zászló látható a lelátón, és ez "nem illik a profilukba". De egyébként se sugároznak semmit, amit érdemes megnézni.


Én mára oda jutottam, hogy egyáltalán nem nézek tévét. A híreket megtudom nézni a neten is, és nem kapok hányingert. Én se vagyok szentfazék, én is megnézek alkalmanként "harcos-ba.szós-partraszállós" filmeket is, de nem ilyesminek kéne menni állandóan!!! A kommunizmusban is volt "esti film", de akkoriban Derrick, Starsky és Hutch meg hasonló krimik mentek!


A baj az, hogy ezek a kereskedelmi csatornák már ezerszer bizonyították, hogy semmi nem érdekli őket a saját (néphülyítő) ideológiájukon kívül. Te hányszor láttál már fekete képernyőt azzal a felirattal, hogy "az ORTT az xy törvény megsértése miatt felfüggesztette az RTL KLUB/TV2 műsorszolgáltatási jogát..."? Mert és sokszor.

És ennyi volt a következmény, ezt betartották, de sose változtattak a politikájukon...

2010. márc. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
nagyon helyes, adjunk lehetőséget más csatornáknak is...ha a rádiókat le lehetett cserélni, a tv csatornákat miért ne lehetne? egyedül a barátok köztöt fogom sajnálni, de nem halok bele
2010. márc. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
13:33: a Deltára én is emlékszem, nagyon szerettem :) amint meghallottam a főcímét, ültem a tv elé, pedig még kis taknyos voltam
2010. márc. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!