Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Csak a selejtes emberek...

"Csak a selejtes emberek maradnak itthon. " Mennyire értesz egyet ezzel az állásponttal?

Figyelt kérdés
Magyarországról való kivándorlás.
2015. jún. 20. 21:31
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
95%
Ki mondta ezt a baromságot?Nem értek egyet vele...
2015. jún. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
14%
Egyetértek.
2015. jún. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
85%

Akkor én az vagyok. Így nyilván nem értek egyet vele.

A fiatal diplomások nyilván mennek. Akinek itt van a családja, az már kevésbé. Gyerekkel sem olyan egyszerű, kint nem olyan fejlettek a gyermekellátó intézmények, keményen fizetni kell még a délutáni napköziért is.

Nyilván egy főorvosnak a kinti fizetésből ez nem gond, egy szakmunkásnak már igen.

Így nem, nem gondolom, hogy csak a selejt marad itthon.

2015. jún. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
92%
Nem értek egyet: Én itthon, Magyarországon vagyok.
2015. jún. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
92%

Egyáltalán nem.


"Csak a selejtes emberek mennek külföldre." -Ez kb. ugyanilyen gondolkodás. ezzel sem értek egyet, ahogy a másikkal sem.

2015. jún. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%

"Gyerekkel sem olyan egyszerű, kint nem olyan fejlettek a gyermekellátó intézmények, keményen fizetni kell még a délutáni napköziért is. "


Aha értem. Azért nyomatja nyugat-európa a gyerekesek bevándorlását,hogy aztán meg megszivassák őket ? Dehogy. Nekik az éri meg ha már gyerekkel mész aki könnyebben beilleszkedik és hamarabb meg is tanulja a nyelvet. Egy csomó támogatást kapnak akik gyerekkel mennek ki.

2015. jún. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

kommentekben:


[link]



Alasseo

2013. 07 8., 12:02



... csak a gyenge selejt marad itthon az "értelmiség" közül.


[link]


Gyula Farkas: Sajnos az hogy a selejt megy el az csak dezinformáció! Inkább így mondanám: csak a selejtje marad itthon!


további kommentekhez használjatok keresőt, de közben úgy látom a 2. válaszoló is egyetért

2015. jún. 20. 21:39
 8/45 anonim ***** válasza:
67%

Persze, nyilván selejtes vagyok, mert nem megyek ki szemetet válogatni meg mosogatni. Kösz. Ők az elit, nyilván.


Rohadtul nem függ semmitől, az hogy ki megy ki meg ki marad. Marad értelmiségi is meg képesítés nélküli is, meg mennek is.


Normális végzettséggel itthon is lehet bőven munkát találni viszont külföldön sem fog elhelyezkedni a büdös életben a szakmájában az az évi több ezer masszőr, manikűrös, rendezvényszervezős stb.

2015. jún. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
43%
Nemcsak azok. A rákosok, betegek, beteg rokonaikat ápolók, öregek, nyelvet nem beszélők, képzetlenek maradnak itthon. Meg azok, akik félnek a változástól, túl sok rokonuk él itt, vagy csak szipmlán szeretik a hazájukat.
2015. jún. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
45%

"Normális végzettséggel itthon is lehet bőven munkát találni viszont külföldön sem fog elhelyezkedni a büdös életben a szakmájában az az évi több ezer masszőr, manikűrös, rendezvényszervezős stb."


Én masszőr vagyok. Két hét alatt találtam munkát.

Aki itt kinnt keres munkát,az talál is.

2015. jún. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!