Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek nem hiteltelen,...

Szerintetek nem hiteltelen, hogy egyes tévés emberek (pl. Szaniszló), akik köztudottan jól keresnek, úgy beszélnek, adják elő a mondanivalójukat és sajnáltatják magukat, mintha ők lennének a legszegényebbek?

Figyelt kérdés

Ezt pedig kivetítik az ország lakóira. Tovább fokozva a depresszív hangulatot.


Több embert is hallottam ,aki azt mondta, milyen jól beszél ez a Szaniszló.


Mondom nekik, aha persze...úgy könnyű, hogy bezsebeljük a százezreket és nyomorról beszélünk.


Ráadásul olyanokról beszél...pl háttérhatalom, amelyek ellen úgysem tud senki semmit tenni.


2015. jún. 21. 16:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Azért Szaniszló szerintem pont nincs agyonfizetve. Egyébként nem látom a problémát azzal, hogy egy kicsit empatikusabb az átlagnál és szívén viseli a magyarok sorsát. Bár ezért a mondatomért szerintem fogok itt kapni mindent.
2015. jún. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

inkább én kapok,


előbb is jogtalanul töröltették hasonló kérdésemet


nem értem, hogy miért

2015. jún. 21. 16:57
 3/12 anonim ***** válasza:

Azért törölték, mert az összes válaszolót le hülye f aszozta, amikor nem bégették az ő álláspontját, mely szerint egy problémáról csak akkor lehet beszélni, ha az személyesen érint minket.

Vigyázat a további válaszolóknak, szerintem nem lett okosabb 1 óra alatt.

2015. jún. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fordítsuk meg a dolgot: ki lenne a hiteles szerinted, és mit kellene mondania a TV képernyőjén?
2015. jún. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

szerintem be kéne tiltani a tv-t


kádár elvtárs legalább hétfőn tiltotta, bár szerintem szigorúbbnak kellett volna lennie

2015. jún. 21. 17:14
 6/12 anonim ***** válasza:
Annyira jó, hogy Szaniszló kb. életében egyszer mond valami értelmeset (ez a gondolat igazi Rambo lehetett, mire végigverekedte magát a beszédközpontig), és ezért van fikázva szerencsétlen :-D
2015. jún. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

'kádár elvtárs legalább hétfőn tiltotta, bár szerintem szigorúbbnak kellett volna lennie'


Mennyire szigorúbbnak?

2015. jún. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 fersk ***** válasza:
60-as években PÉNTEKEN sem volt adás.
2015. jún. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azóta változott a világ, na bumm.
2015. jún. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

de már 1964-ben volt pénteken is adás


[link]

2015. jún. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!