Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lőszerrel való visszaéléssel...

Lőszerrel való visszaéléssel gyanúsítják a Jobbik bicskei elnökét! Minek neki az?

Figyelt kérdés
Nem azt mondják hogy Ők becsületesek?Ezt akkor mostantól nem kell ezt az állítást készpénznek venni?
2010. márc. 1. 18:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
46%
19.o9.-hez.A BKV főnökei is magánemberek,de mindenki az MSZP-vel azonosítja őket? Akkor hogy is van ez? Ha Jobbikos,akkor semmi köze a pártjához?
2010. márc. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
70%
ki a kormány? az MSZP. A BKV állami cég? igen. Kinek van joga fellépni a korrupció és lopás ellen egy állami cégnél? a kormánynak van nemde? Miért nem tették? És mellesleg állítólag az mszp-hez folyt be a sok ellopott pénz, ha ez így van akkor 2x-esen is vonatkozik rájuk az ügy sárossága.
2010. márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Provokáció,mi?Persze.Az ami kérdésetekre nem a szátok íze szerint válaszolnak a nem Jobbikosok,mert más a véleményük,ti meg szidjátok őket,szerintem az inkább.Ezt nevezzük ténynek inkább!Van egy kérdésetek,miért nem linkelnek a nem Jobbikosok soha?Tessék,ez kell.Most lehet akkor magyarázni,minek kell egy talpig becsületes embernek lőszer?Nekem sincs és sok millió nem becsületesnek sem.Akkor miért baj ez a kérdés?Szánalmasak vagytok.
2010. márc. 1. 19:35
 14/27 anonim ***** válasza:
82%

azért szánalom a kérdés, mert ezzel akarod bebizonyítani, hogy a jobbik mennyire rossz szar korrupt, stb. nem összehasonlítható egy olyan kérdéssel, hogy az mszp ellopta e a fél országot, meg hasonlók.


de kár veled vitázni mert korlátolt agyad nem fogja fel, furcsa, de az értelmes válaszokra nem vagy képes válaszolni.

mosolyodj el és legyél elégedett magaddal ,hogy most bebizonyítottad, a jobbik korrupt és bűnöző, gratula;)

2010. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
72%
[link] Ajánlom hogy nézd meg ezt az oldalt és végre a TE SZEMED is felnyíljon! A Jobbik NEM AKAR NAGYMAGYARORSZÁGOT, NEM AKARJA KIÍRTANI A KISEBBSÉGET és SEMMI BAJA A ZSIDÓKKAL. Egyszerűen csak segíteni szeretne a 90 éve kintrekedt családoknak, a rendőrséget helyretenni hogy felszámoljon mindennemű bűnözést (Nem csak a cigánybűnözést), az embereknek munkát kínálna és nem rabszolgasorba taszítaná őket, az olyan kormánytagokat pedig, akik visszaélnek hatalmukkal börtönbe zárná. Ennyi. Ha nem hiszed el, nézd meg a Programjukat, mely az oldalukon található. (Egyébként egészen idáig tudtommal se az MSZP se a FIDESZ nem nyújtott be nyilvánosan programot, van egyáltalán nekik?) Ja és szeretnék elősúlyba hozni a magyar termékeket és visszavásárolni a magyar részvénytársaságokat, a kisgazdaságokat is helyreállítani. Nem akarnak világra törni meg ilyesmi. És a mai világban pedig már mindenkinek ajánlott fegyvert hordani magánál, mert az utcán bármikor letámadhatják és kifoszthatják/megölhetik fényes nappal (Ezt ott, ahol én lakom kisebbségiek teszik csak, de nem akarom hogy faji megkülönböztetőnek nézzenek.) Legközelebb mielőtt felteszel egy kérdést nézz már utána alaposabban a dolgoknak létszives mert még egy 15 éves fiú is tájékozottabb nálad. Egyébként Bajnai ügyeiről hallottál már? Nem? Nézz utána mit csinált, nem akarok még ötször ennyit írni és sarat dobálni úgy, ahogy azt a többi párt teszi. Bár már most is megtettem.
2010. márc. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
45%
Minek, minek... Jó ha van otthon valami... Ki tudja mikor oldják fel a vadásztilalmat!?!?
2010. márc. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
59%
Nem neki kellet, hanem a minősithetetlen féleszű marha m. nyilai Budaházy úrnak.Hát most megkezdődik a háború.Lesz adok-kapok.
2010. márc. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Ne aggódj,nyitva van!!!Csak unom hogy mindig ezt írjátok,nyisd ki a szemed!Persze akkor ez szerinted úgy működik,amit látni akarok azt látom,amit meg nem,akkor becsukom.)Szerintem szálljál kicsit magadba és olvas ezen a fórumon,másról sem szól már,csak a csukott szemű komcsikról,Fideszesekről,meg nem Jobbikosról!Ti provokáltok elsősorban,számold meg a kérdéseket,nézd meg a hozzászólásokat amit írtok,felpörögtök egyből,mert nem a baromságaitokat isteníti a sok barom:)))Aztán meg jön a hurrógás,meg a test a test ellen,meg a vér szava:)))Kinek kell ilyen világ?Engem még a büdös életben nem támadtak meg,pedig voltak olyan helyek(Mauritánia)ahol villany sem volt,úgy mentem be az"idegenek"közé.Nem kell provokálni és nem bánt senki!A romák sem!Pedig simán elküldöm őket a francba ha nem úgy viselkednek ahogy egy embertől elvárható!Tehát maradjunk a tényeknél.Lekapcsolták a srácot és ez most épp választások előtt"kicsit"nem jött jól.Akkor nem csak a komcsik,zsidók viselkednek nem Magyarként.)
2010. márc. 1. 20:34
 19/27 anonim ***** válasza:
72%

"Ti provokáltok elsősorban,számold meg a kérdéseket,nézd meg a hozzászólásokat amit írtok,felpörögtök egyből,mert nem a baromságaitokat isteníti a sok barom:)))"


semmivel sem vagytok különbek ti "nem jobbikosok", önkritika.



"Engem még a büdös életben nem támadtak meg,pedig voltak olyan helyek."


Szerencsés vagy, de gondolod, hogy a te pozitív élményed többet számít több ezer negatív vélemény mellett? Mellesleg ennyi erővel én még nem láttam agresszív jobbikost, így tuti nem is létezik ugye?



"Nem kell provokálni és nem bánt senki!A romák sem!Pedig simán elküldöm őket a francba ha nem úgy viselkednek ahogy egy embertől elvárható!Tehát maradjunk a tényeknél."


Ne haragudj, de a jó édes nőnemű életadód az!

Szögi Lajos is provokált ugye? Mekkora lúzer, hogy nem küldte el melegebb éghajlatra a cigányokat ugye? Vagy a mentősök akiket megtámadtak, és még sorolhatnám, szánalmas vagy. önző kis p.cs!

2010. márc. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
45%

jah és sok értelmes hozzászólásra nem válaszoltál, csak azokra amikben kicsi provokáció rejlik, ebből látszik, hogy egyrészt csak vitatkozni akarsz, kioktatni és mellette az agyi kapacitásod nem éri el azt a szintet, hogy korrektül vitázz beszélgess.


szánalmas vagy öcsi.

2010. márc. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!