Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek a menekültek és...

Szerintetek a menekültek és az unió hány év alatt teszi tönkre szegény Magyarországot?

Figyelt kérdés
Én még biztos megélem ezt 18/F....:(
2015. jún. 23. 20:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
54%
Ha az a csúnya UNIÓ nem lenne már rég tönkre ment volna Magyarország és államcsőd lenne.
2015. jún. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
35%
Szerintem már rég tönkre tették, nagyon elkeseredett vagyok hogy ennyire gázos itt a helyzet és mégis ide jön a legtöbb menekült, pont az az ország eteti őket akik gazdaságilag a béka segge alatt van..(állítólag) mert hát ugye amikor a híradóba bemondják, hogy várhatóan itt lesz az olimpia ami több száz miliárdos finanszírozást igényel(nem értem mér), illetve akár hányszor megyek be az áruházakba, boltokba mindenki csak úgy szórja a pénz a drágábbnál drágább holmikra amik pl nem szükségszerűek(hónap végén is!!) illetve nem is kell boltba menni elég ha sétálok az utcán megdöbbentve nézem a sok .. rengetek méreg drága autót és mégis azt mondják nekem hogy szegények a magyarok, tudom tudom vannak akik tényleg azok de én annyira szegénynek azért mégse mondanám ezt az országot mint ahogy azt mondogatják. Szóval néha már én sem értem mi van itt.. de szerintem ott fent a többi se.
2015. jún. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
28%

attól függ!


ha kormányra jut a Jobbik, a tel avivi szabadkőművesek valószínűleg füttyentenek az EUnak, hogy gyorsítsák fel a folyamatot, nehogy lábra álljunk még a végén


@EGYES VÁLASZOLÓ

látszik, hogy nem vagy túl tájékozott, de ne érezd magad rosszul emiatt, nem a te hibád, hanem azoké akik azt akarják, hogy ne legyél tajákozott

2015. jún. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
69%
#2 akkor nézz körül vidéki falukban, ne csak nagyvárosokban. majd meglátod, hogy mi a szegénység.
2015. jún. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
Nem kellenek ahhoz a menekültek és az Unió. A nép is bőven elég, mint láthattuk.
2015. jún. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
16%
Sajnos már nagyon sokat ártottak így is - főleg a fejekben.
2015. jún. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
16%
# 4 -es válaszoló! írtam is hogy tisztába vagyok vele hogy vannak szegények, de ha annyira gázos lenne a helyzet akkor a nagyvárosokban nem látnék ilyen csilli villi kocsikat..
2015. jún. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
Á, nem hiszem. Ilyen ésszel hamarabb lehúzod magad a wc-n véletlenül, vagy meghalsz közmunkásbalesetben, minthogy a gonosz brüsszel meg az analfabéta bevándorlók (akiknek a plakátokat címeztük) elkapnának.
2015. jún. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 MolotovPunk ***** válasza:
82%

A fid. kormány teszi,tette tönkre az országot.

Főleg a buta bevándorlás ellenes politikájával,miközben ez csak egy tranzit ország.Ide nem jönnek az emberek,hanem innen menekülnek el.

Jobb lenne,ha inkább azzal foglalkoznának,hogy e kormány 5 éve alatt miért hagyta el az országot nagyjából 500 ezer ember...

2015. jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 MolotovPunk ***** válasza:
38%
500 ezer magyar...
2015. jún. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!