Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy az MSZP/DK is megszavazta igennel az 1000 milliárdos olimpiát?

Figyelt kérdés
Itt szidták nem rég sokan a FIDESZT hogy jobb volt níg MSZP volt stb. mert mekkora marhaság ez az olimpia, most mi van? Ti liberálisok is megszavaztátok a Budapesti közgyűlésben.

2015. jún. 25. 15:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
A liberál-bolsevistáknál minél rosszabb a helyzet, annál jobb.
2015. jún. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én elsírom magam már amikor látom hogy semmire nincs pénz erre megpályáznak egy 1000 milliárdos olimpiát..
2015. jún. 25. 15:45
 3/18 anonim ***** válasza:
46%

Jól tették, hogy megszavazták, Magyarország is legyen már az Olimpia házigazdája, csak nem mindegy, hol lesz az Olimpia.

Budapesten, Debrecenben, vagy FELCSÚT(Orbánisztán)on.

A Fidesszel az a baj, hogy nem arra költik a pénzt, amire kéne, gondolok én itt a közoktatás, egészségügy és a közbiztonság TÉNYLEGES helyreállítására...

A napokban mondta Viktátor, hogy "Minden megyében legyen egy uszoda és stadion!"

Erre megy el a sok százmilliárd.

Van már épp elég stadionunk és uszodánk hazánkban.

2015. jún. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 asmosys ***** válasza:
Mi liberálisok? Én nem szavaztam meg. Nekem pártom sincs.
2015. jún. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%
Mert egy hazaáruló köpönyegforgató banda...
2015. jún. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát még szép, hogy megszavazták, a szegény paralimpikonokat is ügyesen meglopták, pedig az csak aprópénz volt, és senki nincs börtönben az ügy miatt, hát bőven lehet lesz lopni a milliárdos költségvetésű olimpia pénzeiből is, büntetlenül.
2015. jún. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
"Először is egy normális hétköznapot kéne összehozni"
2015. jún. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

megbeszélték, hogy kapnak a pénzből...


viccet félretéve, ha elleneznének akkor megint jönne a "hungarofób" kártya, hogy sajnálják a dicsőséget hazánktól, hogy egy ilyen neves eseménynek adjon helyet, mert magyargyűlölők stb, tanultak a hibáikból, ennyi történt

2015. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 SoundscapeToArdor ***** válasza:
94%
Ismét lesz majd egy szép nagy stadion drágán, amit utána senki nem fog tudni hasznosítani. Ahogy a kormány a turizmust kezeli, még haszon se fog belőle rendesen jönni.
2015. jún. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#SoundscapeToArdor


Végre, Te legalább tisztán látod a dolgokat!

RESPECT!!!!!!

2015. jún. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!